راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

فروش آنلاین عرق برگ گردو سرشار از آنتی اکسیدان + امگا ۳ | قیمت روز

عرق برگ گردو سرشار از آنتی اکسیدان و امگا 3 موثر در بسیاری از بیماری های قلبی دیابت آلزایمر که با قیمت روز و کیفیت بالای از طریق این مجموعه به صورت آنلاین به فروش می رسد.

خواص برگ گردو چیست

خواص برگ گردو چیست ؟ یکی از خواص برگ گردو این است که این برگ به عنوان مسکن عمل می کند و آشفتگی های مربوط به روح را تسکین می بخشد و حال خوب را جایگزین آن می کند.

برگ گردو دارای بوی خوش است که نشاط آور است در واقع با استشمام از آن مغز به سلول ها دستور شادی می هد و با این دستور هورمون شادی در بدن تولید می شود.

هورمون شادی نیز مقاومت بدن را در برابر بیماری ها و ویروس های مختلف افزایش می دهد.

در واقع ریشه قدیمی این موضوع که افراد این برگ را لای کتاب ها خشک می کردند همین موضوع است هر چند برای بسیاری از افراد جنبه سرگرمی دارد.

از برگ گردو خشکیده جهت فروش به گل فروشی ها و از نوع تر و تازه  آن برای تولید عرق برگ گردو استفاده می شود.‌

خواص برگ گردو چیست

طرز تهیه عرق برگ گردو چگونه است

طرز تهیه عرق برگ گردو چگونه است ؟

طرز تهیه عرق برگ گردو نیز مانند دیگر عرق ها با روش تقطیر انجام می گیرد ، تهیه این عرق برای بیماری های مختلف انجام می پذیرد .

بسیاری از افراد هستند که زمینه ژنتیکی برای بیماری های آلزایمر و پارکینسون را دارند.

برای جلو گیری از این اتفاق ناگوار یا حداقل کاهش آن روزی یک فنجان عرق برگ گردو را بعد از غذا میل کنید.

افزایش موهای مختلف بدن از ابرو ها گرفته تا مژه ها نیز از بهترین خواص درمانی این عرق می باشد.‌

عرق گردو تاثیر زیادی روی سطح یادگیری می گذارد و به عبارت دیگر هوش را افزایش می دهد.

تاثیر آن برای هوش بیشتر از سایر عرق ها است به این ترتیب افرادی که تحصیل می کنند می توانند برای بهتر نتیجه گرفتن از این عرق میل کنند.

البته زیاده روی ممنوع است و مصرف آن با توجه به سن افراد فرق می کند و برای افراد زیر ۱۴ سال روزی یک فنجان کفایت می کند.

طرز تهیه عرق برگ گردو چگونه است

مصرف عرق برگ گردو برای لاغری

مصرف عرق برگ گردو برای لاغری نیز رایج است به این صورت است که این عرق با نفوذ به سطح چربی ها و آب کردن و دفع آن ها از بدن سبب کاهش وزن به طور دائمی می شود.

همچنین پر خوری های افراطی  و سوء هاضمه را که علاوه بر ایجاد چهره و اندامی زشت ، سلامتی را در معرض خطر قرار می دهد، کاهش می دهد.

عرق گردو برای لاغری به عنوان یک دارو صنعتی به کار نمی رود زیرا این دارو ها اثرات جانبی بسیار خطرناکی دارند که در برخی اوقات حتی ممکن است خطر مرگ را برای افراد در بر داشته باشند.

این عرق به عنوان یک نوشیدنی مفید است که نه تنها ضرر و منع مصرفی ( جز برای تعداد کمی از افراد ) ندارد بلکه با خوردن آن از اثرات فوق العاده دیگری هم که مد نظرتان نیست بهرمند می شوید.

مصرف عرق برگ گردو برای لاغری

قیمت عرق برگ گردو در غرفه فروش آنلاین

شاید شما نیز جزو افرادی باشید که شغلتان در فضای باز است و برای انجام کارهای مختلفی که به شما سپرده شده ناچار در مقابل آفتاب سوزان پوست خود را تیره می کنید، لازم نیست دلواپس باشید.

زیرا با مصرف روزانه عرق برگ گردو می توانید نه تنها پوست خود را به حالت قبلی بر گردانید بلکه نیروی خود را نیز برای انجام کار های بیشتر افزایش می دهید و احساس خواب آلودگی نمی کنید.

برای کاهش درد های حاصل از مشکلات عصبی نیز این عرق از توصیه های معروف طب سنتی است که اعصاب را در بهترین و مناسب ترین حالت خود قرار می دهد و آرامش را به شما هدیه می کند.‌

قیمت عرق برگ گردو در مکان های مختلف که به فروش عرقیات می پردازند متفاوت است مثلا قیمت عرق برگ گردو در غرفه فروش آنلاین از قیمت پایین تری نسبت به دیگر مکان ها برخوردار است.

قیمت عرق برگ گردو در غرفه فروش آنلاین

By |2021-04-10T17:31:05+00:0010th آوریل, 2021|عرقیات|0 Comments

Leave A Comment