راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

سوهان آردی خوش طعم و درجه یک | فروش به صورت مستقیم

انواع سوهان آردی خوش طعم و درجه یک یزدی به صورت بسته بندی و فله از این سایت بدون واسطه و مستقیم با کیفیت ممتاز و قیمت های بسیار مناسب به فروش می رسد.

 

سوهان آردی چیست و چقدر کالری دارد

کمتر کسی پیدا می شود که در بین شیرینی ها بهسوهان علاقه نداشته باشد، سوهان یک نوع شیرینی خوشمزه است که هیچ ضرری برای سلامتی بدن ندارد، و میزان شیرینی موجود دران هیچ آسیبی به دندان ها نمی رساند.

همه شهرها یک سوغاتی مخصوص به خود دارند، سوهان هم  یکی از سوغتی های شهر قم می باشد، انواع از سوهان در شهر قم توسط تولید کنندگان تولید می شود ودر بازار و فروشگاه های شیرینی جات شهر قم به فروش می رسد.

سوهان اردی هم یک نوع از شیرینی جات می باشد که یکی از سوغاتی های شهر یزد می باشد، سوهان آردی از نظر عطر و طعم زبان زده مصرف کنندگان داخلی و همچنین مصرف کنندگان خارجی است.

سوهان آردی به دلیل میزان روغن و مغزهای از جمله پسته، گردو، بادام و…. میزان کالری بالایی دارد و میزان کالری آن نسبت به بقیه شیرینی جات سطح بالایی دارد.

سوهان آردی یکی از شیرینی جات سالم و مقوی می باشد که شما می توانید برای عصرانه کنار چای به جای قند و نبات استفاده کنید، چرا که سوهان آردی هیچ اسیبی به دندان نمی رساند.

سوهان آردی چیست و چقدر کالری دارد؟

فروش سوهان آردی درجه یک

یکی از انواع شیرینی جات سنتی یزد سوهان آردی است که پیشینه تاریخی دارد و از دیر باز تا کنون این سنت در یزد دست به دست می شود تا جایی که بیشترتولید کنندگان در یزد سوهان آردی را به دلیل داشتن مشتریان زیاد تولید می کنند.

فروش سوهان آردی نه تنها در کشورمان بلکه در بقیه کشورهای دیگر هم به فروش می رسد و این به خاطر این است، که تولید کنندگان در تولید سوهان آردی از مواد تازه و سالم استفاده می کنند و در نتیجه سوهان آردی با کیفیتی را تولید می کنند.

فروش سوهان درجه یک نه تنها در مغازه ها و فروشگاه های شیرینی جات یزد به فروش می رسد.

بلکه همه محصولات با کیفیت از جمله سوهان آردی درجه یک سوغات یزد در فروشگاه های اینترنتی هم به فروش می رسد و شما می توانید از سایت فروشگاه شیرینی جات دیدن کنید و انواع و اقسام سوهان آردی را در بسته ها و جعبه ها با وزن های متفاوت مشاهده کنید و هر کدام را که خواستید سفارش دهید تا شما هم یکی از هزاران مشتری خرید سوهان آردی فروشگاه شوید.

فروش  سوهان آردی درجه یک

خرید سوهان آردی یزد

یزدیها بیشتر از شهرهای دیگر در تهیه سوهان آردی تبحر دارند و بهترین سوهان آردی را با عطر و طعم خوب تولید می کنند.

در سوهان آردی ترکیبها و ادویه های به کار می برند که بیشتر در شهر یزد می توان این ترکیب ها را پیدا کرد، همین ادویه های هل و دارچین و… است که عطر و طعم خوبی به سوهان آردی می دهد.

اگه به شیرینی جات به خاطر قند زیاد موجود در آنها علاقه ای ندارید، برای یک بار هم که شده سوهان آردی محصول یزد را خریداری و امتحان کنید تا شما هم یکی از طرفدارهای این شیرینی خوشمزه شوید.

اگه مایل اید سوهان آردی را خریداری کنید حتما سری به سایت خرید سوهان آردی یزد در اینترنت بزنید و از همه محصولات دیدن کنید.

خرید سوهان آردی یزد

تهیه سوهان آردی خوش طعم و پر طرفدار

سوهان آردی یکی از انواع شیرینی جات می باشد که به خاطر عطرو طعم خوبی که  دارد، در بین مصرف کنندگان شیرین طرفدار زیادی دارد و اکثر افراد طعم و مزه سوهان آردی را دوست دارند.

برای تهیه سوهان آردی خوش طعم و پر طرفدار باید مواد زیر راجهت پخت سوهان آردی تهیه کنید.

مواو مورد نیاز:

  • آرد جوانه گندم
  • پودر هل
  • شکر
  • زعفران(اختیاری)
  • جوهر لیمو
  • عرق هل
  • آب
  • روغن حیوانی

همه مواد بالا را می توانید به اندازه ای که می خواهید سوهان آردی درست کنید، میزان هر کدام را انتخاب کنید.

دستور تهیه:

مرحله اول:

قبل از هرچیز ابتدا ارد جوانه گندم را الک کنید تا به طور کامل صاف و یکدست شود و سپس در روغن آرد جوانه گندم را بع مدت35 دقیقه به خوبی تفت دهید و آرد جوانه گندم را در روغن مدام زیر و رو کنید تا نسوزد.

مرحله دوم:

بعد از اینکه آرد جوانه گندم را خوب تفت دادید حالا نوبت به اضافه کردن پودر پسته، دارچین و پودر هل می باشد، در همین زمان بقیه مواد از جمله آب، شکر، جوهر لیمو و روغن حیوانی را هم اضافه کنید و سپس خوب هم بزنید و اجازه بدهید به مدت 30دقیقه با شعله متوسط بسوزد.

مرحله سوم:

بعد از اینکه مواد با مدت گفته شد جوشید، وقت آن رسیده که زعفران  و عرق هل را هم به مخلوط اضافه کنید، ظرف را از روی شعله بردارید و اجازه بدهید تا مواد سرد شود.

مرحله سوم:

در ظرف بزرگتری شربتی که از قبل آماده کردید را با مواد خمیری مخلوط کرده و ورز بدهید تا کاملا مواد با هم ترکیب شود.

بعد از آن سینی بزرگی را چرب کنید و مواد خمیری را روی سینی بریزید و از پودر پسته های که از قبل نگه داشتید روی آن بپاشید و سپس اجازه دهید در یخچال به مدت 24 ساعت استراحت کند و سپس بیرون آورده و برش بزنید و سوهان آردی خوش طعمی را که پختید نوش جان کنید.

تهیه سوهان آردی خوش طعم و پر طرفدار

By |2021-08-23T06:02:08+00:0023rd آگوست, 2021|سوهان|0 Comments

Leave A Comment