راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com
محصولات2021-04-11T09:53:14+00:00

بیایید با محصولات ارگانیک و طبیعی بیشتر آشنا شویم…
“استفاده از محصولات ارگانیک بدون استفاده از هزینه صرف دارو می تواند بسیاری از ویتامین ها را به بدن شما  برساند ”
شاید بسیاری از شما افراد شنیده باشید که استفاده از محصولات ارگانیک تفاوتی با محصولات دیگر ندارد زیرا هردو دارای سیب سلامت است، و حتی محصولات ارگانیک گرانتر هستند … آیا واقعا به صورت است؟ آیا واقعا تفاوتی در آن نیست؟
برای جواب دادن به این سوال اگر کمی بیشتر بررسی کنیم به نتیجه ای خواهیم رسید که کاملا پاسخ سوالات ذهنی ما را خواهد داد
برای آغاز جواب دادن به این سوالات باید در وحله اول این را گفت که محصولات ارگانیک صرفا محصولاتی نیستند که از یک برند معتبر و لوکس استفاده کند .
محصولات ارگانیک از خوراکی گرفته تا آرایشی بهداشتی طی فرآیندی که از تاییدیه بهداشت تا مرحله اجرا و تولید گرفته و هزینه هایی که بابت این پرسه می شود و احتیاج به زمان و کار بیشتری داشته و در فرآیند صنعتی شدن قرار نگرفته ­اندبه همین علت هزینه بیشتری باید جهت خرید کالای ارگانیک پرداخت کنید.
منظور ما از فرآیند صنعتی شدن این است که محصول بیشتر از آنکه از طبیعت به تکامل برسد از کارخانه به مرحله عرضه می رسد! یعنی همان شکل ظاهری هر محصول که شما در حین خرید مشاهده می فرمائید.
* آیا محصول ارگانیک ارزش مبلغ اضافه ­ای را که برای آن می پردازیم دارد یا نه؟
طی تحقیقات انجام شده در بسیاری از دانشگاه های خارج به این نتیجه رسیده اند که محصولات ارگانیک درصد مصرف برای هر فرد را به حداقل می رساند و چه بسا که بسیاری از محصولات ضرری ندارد فقط ممکن از با سلول و اندام شما سازگاری نداشته باشد.
محصولات شیمیایی: جهت تولید در تیراژ بالا برای صادر کردن و توزیع نیاز به فرآیند از مواد شیمیایی  دارند  و هم بتوانند در هر زمینه طول عمر آن محصول را افزایش دهند بهمین علت ممکن است بدلیل استفاده از مواد شیمیایی و همین طور نگهداری دراز مدت آن محصول خاصیت خود را از دست داده باشد و برای شما مضر باشد.
محصولات ارگانیک: اینها درصد بسیار بالایی از مواد تشکیل دهنده خود را از طبیعت دریافت می کنند و فرایند آنها بصورتی انجام می شود که از ترکیبات طبیعی بیشتر استفاده شده است تا شیمیایی و در مصرف طولانی مدت هم برای بدن ضرر ندارد و کاملا بهداشتی و ارگانیک به توزیع می رسد.
این محصولات در هر زمینه ای می توانند بسیاری از ویتامین های بدن را تامین کند و یا برخی از بیماری ها را درمان و حتی پیشگیری کند. مثال: سرمه چشم این محصول به بینایی و بیماری چشمی بسیار کمک می کند.
حال اگر سوالات ذهن شما در پس این توضیحات پاسخ داده شد می توانید محصولات را مشاهده و نیازهای خود را تامین کنید و مطمئن باشید که محصولات نه تنها برای شما مضر نیستند بلکه فایده هم دارد.

آی سنتی شما را با جزییات محصولات خود آشنا می کند

________________________________________________________________________________________