راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

فروش عرق گیاهی زنجبیل سنتی اصل با بهترین کیفیت و قیمت

فروش عرق گیاهی زنجبیل سنتی اصل حاوی آنتی اکسیدان پتاسیم و مواد مغذی با بهترین کیفیت و قیمت به صورت مستقیم از سایت اینترنتی سبب افزایش توان خرید مشتریان شده است.

طرز تهیه عرق زنجبیل تند و آتشین

طرز تهیه عرق زنجبیل تند و آتشین بسیار مشکل می باشد اما با توجه به خواص عرق گیاهی زنجبیل ، با ارزش می باشد.

عرق گیاهی زنجبیل بیشتر در کشورهای حاره ای مثل هندوستان تهیه می شود و به سراسرکشور های دنیا صادر می گردد و با توجه به خواص و کیفیت عرق زنجبیل قیمت این عرق متغییر می باشد.

عرق گیاهی زنجبیل حاوی آنتی اکسیدان و پتاسیم و منیزیم و آهن می باشد و برای افرادی که دچار سنگ کلیه می باشند توصیه می گردد بعد از تجویز و مشورت با پزشک معالج مصرف نمایند.

عرق گیاهی زنجبیل دارای خاصیت ضد میکروبی و باکتری می باشد و طبع عرق زنجبیل گرم و خشک می باشد.

خوردن دو بار در هفته از عرق گیاهی زنجبیل به میزان دو نصف استکان به همراه ترکیبی از آب و سایر عرق ها موجب می شود استرس شما به طور ناگهانی از بین برود.

همچنین برای افراد توصیه می گردد با مصرف عرق گیاهی زنجبیل در فصول سر سال مثل فصل زمستان به گرم ماندن دمای بدنشان کمک کنند .

استفاده از عرق گیاهی زنجبیل برای دفع ترشحات کیسه صفرا بسیار حایز اهمیت می باشد .

خواص عرق زنجبیل برای مردان چیست؟

خواص عرق زنجبیل برای مردان چیست؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم عرق زنجبیل حاوی املاح مغزی مانند پتاسیم ، منیزیم ، کلسیم ، و ویتامین ها می باشد و برای دفع کیسه صفرا در مردان بسیار مناسب می باشد.

همچنین استفاده از عرق گیاهی زنجبیل برای درمان زود انزالی در مردان و افزایش حجم آلت تناسلی مردان مفید می باشد.

همچنین با مصرف عرق گیاهی زنجبیل می توانیم از استرس ناگهانی و اضطراب جلوگیری نماییم زیرا عرق گیاهی زنجبیل حاوی  بیوسنتز کلسترول می باشد که  در کاهش ترشح هورمون هیجان موثر می باشد .

آنتی اکسیدان موجود در عرق گیاهی زنجبیل برای بیماران سرطانی بسیار مفید می باشد و در کتب اطباء سنتی از این نوع عرق به عنوان داروی ضد متابولیسم نام برده اند .

استفاده از این عرق برای بانوان شیرده و باردار و همچنین کودکان و افراد مسن اکیدا ممنوع می باشد.

اما برای مصرف این گروه ، بهتر هست با پزشک معالج مشورت نمایند.

زیرا در افراد مسن امکان افزایش فشار خون و در بانوان باردار، امکان سقط جنین زیاد می باشد و بانوان شیرده برای اینکه تلخی حاصل از مصرف عرق بر شیر سرایت کند و باعث میل نوزاد بشود زیاد است .

طریقه مصرف عرق زنجبیل سنتی

طریقه مصرف عرق زنجبیل سنتی به شیوه های گوناگونی می باشد.

برای مثال اگر از خوردن عرق گیاهی زنجبیل به طور خالص خوشتان نمیاد بهتر هست مقداری از عرق زنجبیل را در چای خود ترکیب نمایید یا با عسل مخلوط نمایید و همچنین در آبمیوه ی خود اضافه نمایید و مصرف نمایید.

بیشتر بانوان با سلیقه عرق گیاهی زنجبیل را در شیره ی انگور و مقداری آب ترکیب می نمایند و میل می کنند و بهتر هست از این ترکیب در فصول سرد سال برای گرم نگه داشتن دمای بدنتان استفاده نمایید.

استفاده از عرق گیاهی زنجبیل برای بیماران دیابتی ممنوع می باشد.

و اگر داروی رقیق مانند آسپرین که موجب غلظت خون می گردد مصرف می کنید از مصرف عرق گیاهی زنجبیل یا خود گیاه زنجبیل خودداری نمایید و اطباء سنتی توصیه می کنند روزی کمتر از دو گرم از زنجبیل استفاده نمایید.

زیرا مصرف بیشتر از این مقدار برای بانوانی که در دوران قاعدگی هستند موجب خونریزی شدید می شود و برای افراد میانسال موجب افزایش فشار خون می گردد .

فروش عرق گیاهی زنجبیل یک لیتری

فروش عرق گیاهی زنجبیل یک لیتری در فروشگاه های گیاهی و یا عطاری ها  با توجه به کیفیت و مواد اولیه به کار رفته در آن، قیمت ها متفاوت می باشد.

معمولا قیمت عرق گیاهی زنجبیل متغیر می باشد و بهترهست در هنگام عرق گیری بعد از سرد شدن عرق را در بطری شیشه ای بریزیم زیرا عرق گیاهی زنجبیل در بطری شیشه خواصش را حفظ می کند ‌و همچنین سرطان زا نمی باشد.

فروش عرق به صورت عمده تخفیفات فراوانی را دارد و برای تشخیص عرق گیاهی زنجبیل اصل از تقلبی، می توانیم با استنشاق بوی عرق و چشیدن طعم متوجه بشویم.

به عبارتی اگر طعم عرق تند و غلیظ تر و بوی عرق معطر و تند باشد می توانیم اطمینان حاصل کنیم که عرق گیاهی زنجبیل ، اصل می باشد و به راحتی استفاده نماییم.

در صورت تمایل استفاده از عرق گیاهی زنجبیل می توانیم عرق مورد نظرمان را از فروشگاه گیاهی یا پیج های اینستاگرامی مخصوص عرقیات گیاهی را سفارش بدهیم.

بعد از هماهنگی با مسئول سایت یا خود فروشنده عرق مورد نظر خود را با قیمت مناسب از طریق پست تحویل بگیریم.

By |2021-04-12T18:02:43+00:0012th آوریل, 2021|عرقیات|0 Comments

Leave A Comment