راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com
Loading...
تماس با ما2020-12-29T06:22:01-01:00


امروزه درجهان برای تهیه کالاهای مورد نیاز از خرید آنلاین بهره می برند. خرید حضوری وقت افراد را بیشتر تحت شعاع قرار می دهد و در کنار این مسئله مشکلاتی از قبیل آلودگی ، شلوغی و … ممکن است پیش بیایید افراد ترجیح می دهند خرید خود را اینترنتی و دور از حیاهو ومشکلات انجام دهند.البته این امر قابل ذکر است که باید از سایتی خرید انجام شود که پل اعتماد مشتری را دارا باشد مثلا:
شماره تماس ، آدرس و تاریخ تولید وانقضاء، پیگیری شکایات ویا پیشنهاد و مواردی از این قبیل که هر شخص بتواند با اعتماد کامل محصول خود را تهیه کند.
موضوع دیگر ارسال محصول است ممکن است محصولی که تهیه می کنیم روزها و یا شاید ماه ها طول بکشد که بدستمان برسد اما هدف ما فروش آسان و ارسال و تحویل سریع و بموقع است.
سایت آی سنتی با پشتکارو فعالیتی که دارد تمام این موارد را از مرحله تولید تا عرضه لحاظ کرده است و اینکه چون محصولات کاملا اورگانیک و طبیعی هستند این موارد حساس تر و دقیق تر بررسی می شود .
تیم آی سنتی پاسخگوی شما جهت سوالات مختلف است حتی مشاورانی را جهت راهنمایی برای شما عزیزان در نظر گرفته تا بتوانید محصول مورد نظر خود را دقیق و درست انتخاب و خرید کنید.