راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

عرضه مستقیم روغن شحم گاو بدون بو ارگانیک قیمت عالی

عرضه مستقیم روغن شحم گاو بدون بو ارگانیک مناسب برای پخت و پز سرشار از اسید های چرب و کالری بالا با قیمت عالی و باور نکردی به کمک سایت های اینترنتی معتبر امروزه بسیار رواج یافته و هم برای تولید کننده و هم مصرف کننده منتفع می باشد.

روغن شحم گاو بدون بو مورد پسند همه افراد

 روغن شحم روغنی است که از قلوه گاه گاو گرفته می شود و مزایای فراوانی دارد و جزو اولین روغن هایی است که بشر از آن استفاده کرده است.
روغن شحم جزو پر کالری ترین غذا ها است و برای این که روغن شحم گاو بدون بو باشد باید در ذبح گاو دقت کرد که با مواد دیگر بدن گاو آمیخته نشود و همچنین حتما باید در جای بسیار خنک نگهداری شود که فاسد نشود.
امروزه روغن شحم گاو بدون بو مورد پسند همه افراد شده است چون هم میزان کالری بالایی دارد و هم بر اساس احادیث روغنی است که هم وزن خود بیماری ها را از بدن بیرون می کشد و بر اساس حدیثی از امام صادق ( ع ) زنده کننده قلب نیز می باشد.
هر چند که روغن شحم را بعضی از افرادبه دلیل بویی که ممکن است داشته باشد استفاده نمیکنند.
ولی به راحتی با افزودن مقداری آبلیمو یا روغن آفتابگردان به آن و تفت دادن آن ها می توان از بوی آن کاست.روغن شحم گاو بدون بو مورد پسند همه افراد

بهترین طریقه مصرف روغن شحم گاو در غذا

روغن شحم گاو را گاه روی شعله در قابلمه دربسته می گذارند تا شحم ها تبدیل به روغن مایع بشوند و گاهی روغن شحم گاو را مانند گوشت در غذا و یا آب گوشت استفاده می کنند روغن شحمی که تبدیل به روغن مایع می شود به نظر می رسد بهترین طریقه مصرف روغن شحم گاو در غذا می باشد چون هم ماندگاری نسبتا بالایی دارد و هم هضم غذا را آسان تر می کند و در مقایسه با روشقبلی کالری خود را به طور کامل در اختیار بدن قرار می دهد.
برای از بین بردن بوی روغن شحم هم می توان هنگام استفاده از آن کمی از آبلیمو یا زردچوبه به غذا اضافه کرد.
همچنین می توانند کمی به آن روغن آفتابگردان اضافه کنند اگرچه اضافه کردن روغن آفتابگردان تاثیر چندانی نخواهد داشت و استفاده از مقداری آبلیمو بیشتر توصیه می شود.
از آن جایی که آبلیمو به هیچ وجه ترکیب روغن شخم گاوی را بر هم نمیزند استفاده از آن معقول تر است.

بهترین طریقه مصرف روغن شحم گاو در غذا

فواید روغن پیه گاو برای سلامتی بدن

 روغن پیه گاو به دلیل داشتن کالری بالایی که دارد می تواند منبع غذایی بسیار مفیدی برای کودکان وافرادی که در دوران بلوغ هستند و یا ورزشکاران باشد.
فواید روغن پیه گاو برای سلامتی بدنبسیار زیاد است و معصومین ( ع ) درباره استفاده از آن تاکید می کردند و امام صادق ( ع ) نیز روغن پیه را بیرون کشنده بیماری ها از بدن معرفی می کنند‌.
همچنین روغن پیه یا همان شحم منبع بسیار غنی ویتامین E  می باشد و می توان از آن برایمصارف پخت و پز استفاده کرد.
از فواید دیگر روغن پیه که برخی ها آن را به بد بویی تعبیر می کنند بوی نسبتا نزدیک روغن پیه به گوشت است که طعم بسیار خوبی به غذا می بخشد.
همچنین روغن پیه برای درمان برخی از بیماری های گوارشی مثل یبوست نیز مفید است و استفاده از آن هضم غذا را آسان تر می کند.

فواید روغن پیه گاو برای سلامتی بدن

عرضه روغن شحم گاو بدون بو با قیمت مناسب

برای خرید روغن شحم گاو سالم و بدون بود باید به قصابی های مجوز دار و مورد تایید بهداشت مراجعه کنید.
عرضه روغن شحم گاو بدون بو با قیمت مناسب در سراسر کشور وجود دارد و حتی در برخی موارد روغن شحم به کشور های دیگر نیز صادر می شود هر چند صادرات آن به کشور های دیگر بسیار کم است ولی مصرف آن در آن بسیار زیاد است.
برخی ها بوی روغن شحم گاو را دوست ندارند ولی روغن شحم حتی اگر سالم هم باشد مقداری بو دارد و نمی توان بوی آن را همیشه دلیلی بر فاسد بودن آن دانست.
هر چند که برخی ها با خواباندن آن در سبزیجات معطر یا کمی آبلیمو از بوی روغن شحم گاو کم می کنند.
عرضه روغن شحم گاو بدون بو از گاوداری ها و درنهایت قصابی ها انجام می پذیرد که قیمت آن بنابر گفته سازمان نظارت بر غذا و دارو باید در کل کشور یکسان باشد.

عرضه روغن شحم گاو بدون بو با قیمت مناسب

By |2021-03-27T15:57:04-01:0023rd ژانویه, 2021|روغن, روغن شحم|0 Comments

Leave A Comment