راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید بهترین عرق نعنا سنتی درجه یک طبیعی با قیمت ویژه

خرید بهترین عرق نعنا سنتی درجه یک طبیعی با خاصیت درمانی بالا برای معده سلامت پوست و رفع سوء هاضمه در سایت اینترنتی ما با قیمت ویژه و مقرون به صرفه ای به صورت انلاین امکان پذیر می باشد.

عرق نعنا سنتی چگونه تهیه می شود

تهیه ی عرق نعنا سنتی بسیار زمان بر می باشد اما وقت گیر بودن تهیه ی این عرق با ارزش می باشد عرق نعنا بسیار پرمصرف و مفید می باشد و درهر خانه ی ایرانی یافت می شود.

عرق نعنا سنتی چگونه تهیه می شود؟

برای تهیه ی عرق نعنا سنتی ازقابلمه ای که درب انحنایی دارد و گیاه نعناع به مقدار لازم و شیشه رنگی و آب به مقدار لازم استفاده می گردد و هرچه قدر مقدار گیاه نعنا نسبت به آب زیاد باشد طعم عرق نعنا سنتی غلیظ تر و تند تر می شود.

ابتدا نعناع های سبز را از نعناع هایی که سیاه و خراب باشد جدا می کنیم.

و توجه داشته باشیم هرچه قدر اندازه ی قابلمه بزرگ باشد میزان تقطیر ما هم زیاد خواهد بود و عرق گیری نعناع چند ساعتی طول می کشد وبهتر است از شیشه برای نگه داری عرق نعنا استفاده کنیم.

عرق نعنا سنتی چگونه تهیه می شود

خواص عرق نعنا و بارهنگ برای معده

خواص عرق نعنا و بارهنگ برای معده زیاد می باشد به گونه ای که بارهنگ به دلیل وجود انواع ترکیبات خاص ، ویژگی های فارموکولوژی دارد و نعنا برای دل درد آرامش و تسکین درد معده بسیار مفید می باشد.

عرق نعنا برای هضم بهترغذا، لاغر شدن ، سلامت پوست، رفع احساس خستگی ، کم کردن مشکلات آسم، گلو درد و تسکین سردرد مفید می باشد و طبق بررسی های علمی نعناع برای نفخ معده بسیار مفید می باشد.

می توانیم برای نفخ معده کودکمان مقداری عرق نعنا را برای آرام کردن معده ی او بارهنگ ترکیب کنیم و عرق نعنا به علت گیاهی بودن از فیبر بالایی برخوردار می باشد که یبوست و نفخ معده رو تسکین می دهد.

این عرق توانایی ترشح کیسه ی صفرا را دارد که به فرایند گوارش کمک می کند و نعناع با گرم کردن شکم خروج گازهای بدن را تسهیل می کند.خواص عرق نعنا و بارهنگ برای معده

برای تاثیر بیشتر عرق نعنا چگونه مصرف شود

سوالی که بسیار مطرح است این است که برای تاثیر بیشتر عرق نعنا چگونه مصرف شود؟

می توان گفت طریقه ی مصرف عرق نعنا سنتی برای بزرگسالان و کودکان و برخی بیماران متفاوت می باشد.

و برای استفاده بزرگسالان نصف فنجان عرق نعنا سنتی و با توجه به میزان غلظت عرق نعنا سنتی همراه با آب بعد از صرف غذا و برای مصرف کودکان دو یا چند قاشق غذا خوری به همراه آب بعد از غذا کافی می باشد.

از آن جایی که بعد از استفاده از عرق نعنا ، دهانه معده زود بسته نمی شود پیشنهاد می شود عرق نعنا را با مقداری آب یا کمی عسل مخلوط و استفاده نماییم.

زیاده روی در مصرف نعنا برای کودک مضر می باشد و بر حرکات تنفسی و قلب کودک مضر می باشد و از عرق نعنا یا اسانس نعنا سنتی در دوران بارداری باید با هماهنگی دکتر مصرف گردد.

برای تاثیر بیشتر عرق نعنا چگونه مصرف شود

خرید عرق نعنا سنتی ویژه بهترین قیمت

برای خرید عرق نعنا سنتی ویژه با بهترین قیمت در فروشگاه های گیاهی و عطاری ها موجود می باشد و با توجه به بسته بندی عرق نعنا سنتی و غلظت عرق ، قیمت هر بطری عرق متفاوت می باشد.

نعنا طبیعت گرم و خشکی دارد و از لحاظ خاصیت از عرق پونه قوی تر است و قیمت بطری عرق نعنا با توجه به  تهیه ی آن رایگان می باشد و قیمت عرق نعنا سنتی در سایت ها مختلف می باشد و به کشور های عربی و اروپا صادر می گردد.

عرق نعنا  را می توان به دمنوش و دوغ اضافه کرد تا طعم خاصی به خود بگیرد و برای درمان تب و برای جلوگیری از سوء هاضمه بسیار مفید می باشد، عرق نعنا سنتی را می توان به چای و نبات نیز افزود و مصرف کرد.

خرید عرق نعنا سنتی ویژه بهترین قیمت

By |2021-04-10T17:32:55+00:009th مارس, 2021|عرقیات|0 Comments

Leave A Comment