راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید صابون شترمرغ اصل با فرمولاسیون خاص برای پوست و مو

خرید صابون شترمرغ اصل با فرمولاسیون خاص حاوی اسید چرب کاملا طبیعی و بدون عوارض برای پوست و مو از این سایت به صورت آنلاین برای مشتریان مسیر می باشد.

صابون شترمرغ اصل جهت جوانسازی پوست

صابون شترمرغ اصل برای پاکسازی سلولهای مرده پوست و از بین بردن جوش های قرمز و سر سیاه بسیار موثر میباشد.

این صابون دارای خواص بسیار زیادی برای انواع پوست مخصوصاً پوست های خشک می‌باشد و از صابون شترمرغ اصل می توانیم به عنوان نرم کننده پوست و همچنین شفاف کننده پوست استفاده کنیم.

اگر شما پوست خشک و حساسی دارید به شما توصیه می کنیم حداقل روزی دو بار با صابون شترمرغ  دستها و صورت خود را بشویید تا طراوت و شادابی را در پوست خود احساس کنید.

استفاده از این صابون زیبایی و شفافیت خاصی بر پوست شما ایجاد می نماید که بسیار واضح می باشد.

از صابون شتر مرغ اصل جهت جوان سازی پوست استفاده می کنیم و حاوی مواد مغذی امگا ۳ می باشد که سلولهای پوست را به خوبی می تواند ترمیم کند و در جوان ساختن سلول های ریز پوستی نقش بسیار موثری دارد.

صابون شتر مرغ اصل جهت جوانسازی پوست

خواص صابون شترمرغ برای مو چیست؟

سوالی که توسط اکثر مشتریان پرسیده می شود این است که خواص صابون شترمرغ برای مو چیست؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت صابون شترمرغ  اصل برای مو به عنوان نرم کننده مو عمل می کند.

صابون شتر مرغ اصل موهای خشک و شکننده را درمان می کند و شوره سر را تا حدودی از بین می برد و صابون چربی های طبیعی می‌باشد که برای انواع پوست مفید می باشد.

استفاده مداوم و روزانه از صابون شتر مرغ اصل از چین و چروک های پوست جلوگیری می کند.

طبق تحقیقاتی که توسط پزشکان طب سنتی ایالت کالیفرنیا انجام گرفته اسیدهای چرب موجود در روغن شترمرغ از لایه های سطحی پوست نگهداری می کند و صابون شترمرغ  خاصیت از بین بردن لک های صورت را دارد.

صابون شترمرغ به لایه های زیز پوست نفوذ می کند، ریشه جوشهای سرسیاه را تا حدودی از بین می برد و شادابی و طراوت را در چهره شما ایجاد می کند.

خواص صابون شترمرغ برای مو چیست

صابون ضد لک شترمرغ با قیمت مناسب

صابون ضد لک شترمرغ با قیمت مناسب در بازار موجود می باشد.

اما برند های متفاوتی دارند و هر کدام خاصیت فوق العاده ای در از بین بردن لک های صورت دارند.

به شما توصیه می کنیم برای از بین بردن لک های صورت خود روزی دو بار به مدت ۲ الی ۳ دقیقه پوست صورت خود را با کف صابون شترمرغ اصل ماساژ بدهید و  بعد از شست و شوی پوست خود را با حوله تمیز خشک کنید.

صابون شترمرغ اصل دارای چربی های طبیعی و عصاره خالص روغن شترمرغ می باشد که هیچ نوع عوارضی بر پوست ایجاد نمی کند.

این صابون ارزشمند به از بین بردن چین و چروک های پوست و جوشهای سر سیاه و قهوه ای بسیار کمک می کند و برای همه افراد در سنین مختلف قابل استفاده می باشد.

صابون شتر مرغ اصل فواید بسیار زیادی را دارد که بسیاری از پزشکان طب سنتی قدیم از خواص این صابون طبیعی در کتابهای پزشکی خود ذکر کرده اند و امروزه تحقیقات پزشکی نیز خواص صابون شترمرغ اصل را تایید می کند.

صابون ضد لک شترمرغ با قیمت مناسب

صابون شترمرغ خالص از کجا بخرم ؟

سوالی که بسیار مطرح می باشد این است که صابون شترمرغ خالص از کجا بخریم ؟

برای خرید صابون شترمرغ خالص می‌توانیم به عطاری های سنتی یا فروشگاه های گیاهی مراجعه کنیم و صابون شترمرغ اصل را با تخفیف بخریم.

با ترکیب صابون شترمرغ اصل و روغن نارگیل می توانیم رشد ابرو و مو و مژه های خود را تقویت کنیم و در واقع امگا ۳موجود در شترمرغ اصل و امگا۲ موجود در روغن نارگیل در رشد ابرو بسیار موثر می باشد.

صابون شترمرغ به راحتی جذب بدن میشود خاصیت از بین بردن ترک های پوست را دارا می باشد.

و برای بانوانی که به تازگی دوره بارداری خود را سپری کرده‌اند و روی شکم خود ترک دارند توصیه می کنیم با مصرف این صابون شگفت انگیز ترک های روی پوست شکم خود را از بین ببرند.

صابون شترمرغ اصل حاوی ویتامین ث میباشد که برای جلوگیری از ترک های پوستی و پوست پوسته شدن پوست صورت و دست بسیار قوی عمل می کند.

صابون شترمرغ خالص از کجا بخرم ؟

By |2021-04-15T17:46:14+00:0018th آوریل, 2021|صابون|0 Comments

Leave A Comment