راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید بهترین روغن شترمرغ اصل و طبیعی با خواص بی نظیر

خرید بهترین روغن شتر مرغ اصل و طبیعی حاوی اسید های چرب و لینولئیک با خواص بی نظیری دارویی و درمانی با بالاترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی بسیار رواج یافته است.

خواص شگفت انگیز روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ اصل حاوی مواد غنی ویتامین E  و امگا ۳ ،۶،۹  می باشد که برای درد مفاصل ، آرتروز، جوش های بدن و صورت ، مرطوب کننده ی پوست های خشک و دیابت مفید می باشد.

روغن شتر مرغ اصل از قدرت جذب بسیار بالایی بر خوردار می باشد و حاوی اسید آمینه های چرب می باشد و این علت موجب می شود تا چربی های موجود در این روغن با کیفیت مرطوب کننده ی پوست خشک باشد.

شتر مرغ یک حیوان گیاه خوار می باشد و چون چربی این حیوان گیاه خوار عاری از هورمون های رشد و مواد شیمیایی می باشد مردم تمایل فراوانی به محصولاتی مانند روغن شتر مرغ اصل ، لوسیون ها ، کرم ها ، صابون و غیره دارند.

روغن شتر مرغ اصل برطرف کننده ی چربی های اشباع شده ی بدن و صورت و جوش های پوستی می باشد.

و روغن شتر مرغ  از قدیم الایام در کشور های رومی و مصری کاربرد داشته است به گونه ای که از کتاب های باستانی باقی مانده از آن دوران به صراحت می توان این موضوع را فهمید.

خواص شگفت انگیز روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ حجم دهنده تضمینی

روغن شتر مرغ اصل از اسید آمینه های چربی فراوانی تشکیل شده است که این یکی از علل حجم دهندگی بدون عارضه ی این روغن مفید می باشد.

روغن شتر مرغ حجم دهنده ی سایز بانوان و آلت تناسلی مردان بدون عارضه و تضمینی می باشد.

و روغن شتر مرغ اصل یک حجم دهنده ی قوی می باشد که علاقه مندان فراوانی از هر گوشه ی دنیا دارد یکی از کشور هایی که منبع درآمد بالایی از فروش روغن شتر مرغ  دارد کشور مصر می باشد.

روغن شتر مرغ  را می توان به روغن کرچک اضافه کرد و این ترکیب فوق العاده موجب تقویت پیاز مو و رفع شوره سر و رفع مشکل طاسی معمولا در مردان می باشد.

برای حجم دهندگی باسن و سینه بانوان و آلت تناسلی مردان می توانیم هر روز دو مرتبه متوالی از روغن شتر مرغ  استفاده کنیم.

و بهتر هست شب با استفاده از روغن شتر مرغ  نواحی مورد نظر را ماساژ بدهیم.

علاوه بر تسهیل گردش خون درشب و امکان خواب راحت ، فقط لباس خواب ما چرب می شود و صبح زود استحمام کنیم.

خواهیم دید علاوه بر حجم دهندگی ، پوستمان نیز جذاب و شفاف به نظر می رسد.

روغن شتر مرغ حجم دهنده تضمینی

طریقه مصرف روغن شتر مرغ برای پوست صورت

طریقه مصرف روغن شتر مرغ برای پوست به این صورت است که برای رفع جوش های بدن و صورت می توانیم  ابتدا با آب ولرم دست و صورتمان را بشوییم.

و سپس با روغن شتر مرغ اصل پوست خود را به میزان ۵ دقیقه پوست خود را ماساژ دهیم.

روغن شتر مرغ اصل زرد رنگ (مانند رنگ آبلیمو)  و دارای بوی تند  و خواص بی نظیر می باشد.

و روغن شتر مرغ اصل حاوی اسید های چربی غیر اشباع می باشد واز قدرت جذب بسیار بالایی بر خوردار می باشد و برخلاف کرم های پوستی منافذ باز پوست را مسدود نمی کند.

باید مطمئن بشویم که روغن شتر مرغ  به صورت مفید جذب پوستمان شده است و روزی دو مرتبه پوست صورت و بدنمان را با این روش با صابون بشوریم و با این روغن مفید ماساژ بدهیم .

استفاده مداوم از این روغن مفید به مرور زمان سبب تغییرات مفید پوستی مانند شفافیت پوست ، بر طرف کننده سیاهی دور چشم و غیره می شود.

طریقه مصرف روغن شتر مرغ برای پوست صورت

بهترین روغن شتر مرغ اصل از کجا تهیه کنیم؟

یکی از مهمترین سوالی که دغدغه اصلی مشتریان می باشد این است که بهترین روغن شتر مرغ اصل از کجا تهیه کنیم.

در پاسخ می توان گفت : برای تهیه روغن شترمرغ اصل می توان از سایت های معتبر فروشگاه گیاهی و یا پیج های فروش روغن شتر مرغ اصل مطلع شد به صورتی که در اکثر سایت ها ضمانت اصل بودن روغن شترمرغ اصل و آنالیز آزمایشگاهی آن نیز شرط شده است.

همچنین می توان به روش خانگی روغن شترمرغ اصل را تهیه کرد بدین صورت که ابتدا دنبه شترمرغ را حرارت میدهیم تا چربی های جامد موجود بر اثر حرارت مایع بشوند بدین ترتیب می توانیم با روش آسانی خودمان روغن شتر مرغ اصل را تهیه کنیم.

تهیه ی روغن شتر مرغ  دارای شرایط خاصی نمی باشد برای مثال با قابلمه هم می توانیم چربی دنبه را مایع کنیم و می توانیم در دبه یا شیشه این روغن اصل را نگهداری کنیم و بدون مواد افزودنی ،  می توانیم این روغن را نگه داریم.

بهترین روغن شتر مرغ اصل از کجا تهیه کنیم

By |2021-04-18T06:19:10+00:0023rd آوریل, 2021|روغن|0 Comments

Leave A Comment