راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

فروش انواع لاک طبیعی ناخن فاقد مواد سمی با رنگ های متنوع و جذاب

فروش انواع لاک طبیعی ناخن فاقد مواد سمی و خطرناک با طیف گسترده ای از رنگ های جذاب کاملا براق و زیبا از طریق این سایت اینترنتی با قیمت مناسب امکان پذیر می باشد.

لاک طبیعی رنگ ناخن برای زیبایی بیشتر خانم ها

بسیاری از مواقع خانم ها از زدن لاک های رنگی اجتناب می کنند زیرا معتقد هستند زیبایی طبیعی آن ها را از بین می برد.

لاک طبیعی رنگ ناخن برای زیبایی بیشتر خانم ها امروزه بیشتر باب شده است.

لاک طبیعی ناخن رنگ به دلیل این که ماده سمی فرمالدئید را ندارد باعث پوسیدگی و خراشیده شدن ناخن ها نمی شود.

همچنین اگر کودکان به طور اشتباه آن را بخورند ، خطری برای آن ها ندارد چون از مواد طبیعی ساخته شده و حتی مواد مضر ضروری برای لاک مانند الکل و سرب را نیز ندارد .

بوی زننده ای که در برخی از لاک های غیر طبیعی وجود دارد و اغلب باعث ناراحتی خاطر برخی افراد می شود در لاک های طبیعی وجود ندارد و این لاک ها غالبا بدون بو تولید می شوند ، پس نیازی نیست از استفاده از آن در جمع اجتناب کنید.

لاک طبیعی رنگ ناخن برای زیبایی بیشتر خانم ها

فرمول ساخت لاک ناخن طبیعی

فرمول ساخت لاک ناخن طبیعی چندان پیچیده نیست زیرا لاک ناخن طبیعی از روغن گیاهی و رنگ گیاهی سالم و بدون ضرر و چسب طبیعی درست می شود ‌.

فرمول ساخت لاک ناخن در خانه نیز آسان است و شما می توانید با مخلوط کردن هر رنگ سایه که دوست دارید با لاک ناخن بی رنگ خود ، رنگ لاک زیبایی را بسازید که فقط مختص به شما باشد.

همچنین حتما یادتان باشد که لاک های گیاهی علاوه بر ناخن برای پوست نیز ضرری ندارند و اگر کمی از آن به پوست شما برخورد کند نه تنها مضر نیست بلکه ممکن است باعث تقویت و شفاف شدن ان نیز بشود.

لاک گیاهی ، حتی برای افرادی نیز که آسم دارند و نباید بوی الکل را استشمام کنند نیز مضر نمی باشد و این دسته از افراد نیز می توانند مانند دیگر بانوان از مزایای لاک ناخن گیاهی استفاده کنند.

فرمول ساخت لاک ناخن طبیعی

مزایای استفاده از لاک رنگی گیاهی

یکی از لاک های شیک و مورد استقبال بانوان لاک رنگی گیاهی است که کاملا بدون ضرر است.

یکی از مزایای استفاده از لاک رنگی گیاهی این است که معمولا این لاک ها از روغن های کاملا طبیعی ساخته می شوند.

به همین دلیل دارای مقادیر زیادی ویتامین E هستند که برای استحکام و جلو گیری از خشکی ناخن ها مفید  است.

برخی از افراد نیز هستند که به لاک حساسیت دارند ، لاک های طبیعی به دلیل عدم وجود مواد شیمیایی آلرژیک نیستند و کاملا سالم و بی خطر هستند ‌.

همچنین بسیاری از اوقات ناخن های فرد به دلیل کلسیم پایین شکننده می شود.

در این حالت می توانید در کنار مصرف کلسیم از لاک طبیعی ناخن نیز استفاده کنید که ویتامین E  موجود در آن با نرم کردن ناخن ها از شکسته شدن آن ها جلوگیری کند و استحکام ناخن های شما را نیز چند برابر کند.

مزایای استفاده از لاک رنگی گیاهی

فروش و قیمت لاک ناخن گیاهی

بسیار اتفاق می افتد که از مهمانی یا عروسی برگشته اید و قصد پاک کردن لاک خود را دارید ولی این کار سخت به نظر می رسد یا اینکه لاک پاک کن ندارید.

به اطلاع شما میرسانیم که به جای استفاده از لاک های غیر طبیعی که سخت تر پاک می شوند و برای پاک کردن آن ها نیاز به پد یا استون می باشد می توانید از لاک طبیعی ناخن که بسیار آسان پاک می شود ، استفاده کنید .

بسیاری از افراد نیز به دلیل این که نماز می خوانند اصولا لاک نمی زنند زیرا مدام مجبور می شوند آن را پاک کنند.

لاک های طبیعی که به عنوان لاک های نمازی نیز شناخته شده هستند بهترین گزینه برای این افراد است تا از زیبایی خود لذت ببرند .

برای اطلاع از نحوه فروش و قیمت لاک ناخن گیاهی می توانید به سایت فروش مجازی مراجعه کنید ولی در کل قیمت لاک ناخن گیاهی بسیار مناسب می باشد.

فروش و قیمت لاک ناخن گیاهی

By |2021-04-18T05:50:13+00:0021st آوریل, 2021|لاک ناخن|0 Comments

Leave A Comment