راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید و فروش حنای سیاه طبیعی به صورت عمده | اینترنتی

امروزه خرید و فروش حنای سیاه طبیعی که دارای خواص و ویژگی های زیاد برای پوست و مو با کیفیت عالی در حجم عمده توسط سایت های معتبر اینترنتی به طور گسترده ای رواج یافته است.

ترکیبات حنای سیاه طبیعی

حنای سیاه هم مانند حنای معمولی از پودر خشک شده گل حنا به دست می آید، با این تفاوت که رنگ آن سیاه است.

از حنای سیاه برای رنگ کردن موها، برای طرح انداختن بر روی دست که تقریبا شبیه تاتو روی دست مورد استفاده قرار می گیرد.

ترکیب حنای سیاه هم مانند حنای معمولی به صورت طبیعی بوده و هیچ ماده افزودنی ندارد.

بیشتر خانم ها دوس دارند هر از گاهی موهاشون رو رنگ کنند و به ظاهر خود برسند و برای رنگ کردن مو ها در فروشگاه ها به دنبال رنگ مورد علاقه خود هستند.

اما غافل از اینکه همه این رنگ ها با این همه رنگ های متفاوت ، چقدر برای پوست و مو آنها زیان بار هستند و به علت شیمیایی بودن، به سلامت مو و پوست سرشان آسیب می رسانند.

حنای سیاه نسبت به بقیه رنگ ها از جمله رنگ های شیمیایی این مزیت را دارد که طبیعی بوده و هیچ ماده شیمیایی در ترکیب آن به کار نرفته است.

ترکیبات حنای سیاه طبیعی

خواص حنای سیاه طبیعی

حنای سیاه به دلیل طبیعی بودن علاوه بر اینکه مناسب برای رنگ کردن موها و نقش دادن به دست ها به شکل تاتو مورد استفاده  قرار می گیرد.

دارای خواص مفید برای سلامت پوست و مو است و بر عکس رنگ های شیمیایی هیچ آسیبی به پوست سر و موهای شما نمی رساند و شما می توانید با خیال راحت از حنای سیاه برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

و یا اگر دوس دارید نقش ها و طرح های جدیدی روی دستتان نقاشی کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم از حنای سیاه استفاده کنید چون هم طبیعی بوده و هم دارای خواص مفیدی برای سلامت پوست و موی شما می باشد.

حنای سیاه دارای خواص زیادی است که ما در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم؛

  • برای رشد و تقویت استخوان مفید بوده و با مالیدن حنای سیاه به ناخن ها، ناخن مقاوم تر می شود
  • بهترین مرطوب کننده پوست بوده و حالت آبرسانی به پوست می دهد
  • باعث آرامش و بهبود کم خوابی می شود
  • حنای سیاه همچنین در درمان ریزش مو مؤثر می باشد
  • حنای سیاه در درمان سردردهای مزمن مفید می باشد
  • خاصیت ضد پیری دارد و برای پیش گیری از چروک های پوستی مفید می باشد

خواص حنا طبیعی و انواع آن

خرید حنای سیاه طبیعی

حنای سیاه دارای خواص بیشماری برای سلامت پوست و مو است، به همین خاطر بیشتر افراد رنگ های که دارای ترکیبات شیمیایی است را خریداری نمی کنند و مایل هستند از رنگ های طبیعی مثل حنای سیاه استفاده کنند و معتقد هستند که حنا همیشه خواص مفیدی برای سلامتی  انسان دارد چرا که از دیر باز تا کنون مردم همیشه از حنا برای مشکلات پوست و مو خود استفاده می کنند.

بیشتر خانم های میان سال برای اینکه قسمتی از موهای سفید شده خود را با رنگ بپوشانند به دنبال رنگی مشکی هستند که موهای خود را به صورت یکدست و زیبا رنگ کنند.

و معیار اصلی آنها در انتخاب رنگ این است که از نظر کیفی خوب باشد و هیچ عوارضی نداشته باشد، پیشنهاد ما برای این دسته از خانمها، خرید حنای سیاه است که به صورت طبیعی و محصول کشور خودمان است و همچنین علاوه بر نداشتن عوارض، دارای خواص مفیدی برای پوست و مو است.

رنگ های سیاه موجود در بازار به هیچ عنوان طبیعی نبوده و در ترکیب آن، از مواد شیمیایی هم استفاده شده است که برای پوست مضر می باشد.

خرید حنای سیاه طبیعی

فروش حنای سیاه طبیعی

نا گفته نماند که حنای سیاه در کشورمان و به خصوص در استان های جنوب از جمله یزد می رویید و پس از برداشت محصول به کارخانه جهت پودر شدن فرستاده می شود.

در کارخانه محصول توسط سنگ های سنگین به شکل پودر شده در می آید و هیچ ترکیبی در آن به کار نمی رود و به همین شکل پودر شده وارد فروشگاه ها  و مراکز فروش می شود.

حنای سیاه در فروشگاه ها و عطاری ها در شهر توزیع می شود و برای مشتریان عزیز عرضه و ارائه می شود.

علاوه بر فروشگاه ها و عطاری های موجود در شهر، فروشگاه های اینترنتی هم حنای سیاه را جهت فروش در سایت های مربوط به فروش حنا، برای مشتریان ارائه می دهند.

برای خرید حنای سیاه می توانید از فروشگاه ها و عطاری ها و همچنین برای سهولت خرید از فروشگاه های اینترنتی، حنای سیاه طبیعی اصل را خریداری کنید.

حنای سیاه به صورت پودری و بسته بندی در فروشگاه های اینترنتی موجود است، که اگر به صورت فله ای هم بخواهید خریداری کنید در عطاری ها به صورت فله ای حنای سیاه  طبیعی را می فروشند.

فروش حنای سیاه طبیعی

By |2021-07-17T11:46:05+00:0017th جولای, 2021|حنا|0 Comments

Leave A Comment