راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید اینترنتی عرق گیاهی نسترن خالص | عمده با قیمت روز

خرید اینترنتی عرق گیاهی نسترن خالص تهیه شده به روش طبیعی بدون اسانس با بهترین کیفیت و خواص بی نظیر از فروشگاه ما در حجم عمده و انبوه با قیمت روز صورت می پذیرد.

فواید عرق نسترن برای دیابت

عرق نسترن برای دیابت فواید متعددی دارد و برای افرادی که دچار بیماری های دیابتی هستند توصیه می کنیم حتما از عرق گیاهی نسترن استفاده نمایند تا بتوانید بیماری خود را کنترل نمایید.

برای افرادی که دچار تعادل فشار خون نیز نیستند توصیه می کنیم از عرق گیاه نسترن برای کنترل و تنظیم فشار خون استفاده نمایند.

گلبرگ های گل نسترن حاوی آنتی اکسیدان می باشد و برای کاهش درد بیماران سرطانی سفارش می شود حتما جوشانده گل نسترن یا عرق گل نسترن را مصرف نمایند.

گل نسترن دارای گلبرگ هایی به رنگ زرد، صورتی، سفید می باشد ومشکلی ایجاد نمی کند گلبرگ های رنگارنگ گل نسترن را هنگام عرق گیری مخلوط نماییم.

عرق گیری گل نسترن کار بسیار سختی می باشد اما با توجه به خواص آن با ارزش می باشد.

برای درمان بیماری های خود می توانید هرروز در دو وعده، دو فنجان چای خوری از عرق گیاهی نسترن مصرف نمایید و در صورتی که به عرق گیاه دسترسی ندارید می توانید گلبرگ های گل نسترن را در آب بجوشانید و با ترکیب عسل مصرف نمایید.

فواید عرق نسترن برای دیابت

ماسک عرق نسترن چه خواصی دارد

ماسک عرق نسترن برای از بین بردن چین و چروک های پوستی مفید می باشد.

از ترکیب زرد چوبه و عرق گیاهی نسترن می توان برای درمان بیماری های خشکی پوست و برای ازبین بردن ریشه موهای زاید استفاده نمود. توصیه می کنیم بعد از بند انداختن از ماسک عرق نسترن و زرد چوبه استفاده نمایید.

ماسک عرق نسترن برای انواع پوست مفید می باشد برای افرادی که دارای پوست چرب می باشند توصیه می کنیم حتما ماسک عرق نسترن را برای از بین بردن چین و چروک و برای رفع چربی های اضافی و زاید پوست استفاده نمایند.

بیشتر افرادی که لاغر هستند می توانند عرق گیاهی نسترن را به عنوان اشتها آور مصرف نمایند و در کوتاه ترین مدت زمانی تاثیر فوق العاده عرق گیاهی نسترن را احساس کنند.

افرادی که از بوی بد دهان رنج می برند می توانند بعد از غذا چند قاشق غذا خوری از عرق این گیاه مصرف نمایند و بوی بد دهان خود را از بین ببرند.

بیشتر افراد گل نسترن را در حیاط و باغ خود پرورش می دهند اما متاسفانه وقت ندارند عرق گل نسترن را بگیرند اما به شما توصیه می کنیم برگ های گل نسترن را خشک کنید و در صورت نیاز در آب خیس و بجوشانید.

ماسک عرق نسترن چه خواصی دارد

بهترین طریقه مصرف عرق نسترن

بهترین طریقه مصرف عرق نسترن  استفاده از آن به صورت متوالی و از نوع اصل آن می باشد اما می توانید میوه های گل نسترن را نیزدر آب بجوشانید و هرروز در ۳ وعده میل نمایید.

عرق گیاه نسترن برای افرادی که تیروئید دارند و در گلوی خود احساس درد دارند خلط آور می باشد و برای خشکی گلو و درمان سرفه خشک مفید می باشد.

بهترین زمان مصرف عرق نسترن قبل از خواب و قبل از طلوع آفتاب می باشد و توصیه می کنیم بهتر هست به عنوان دارو بعد از مشورت با پزشک معالج خود مصرف نمایید.

میزان بسیار زیادی از عرق نسترن سالانه به فروش می رسد و از لحاظ ظاهری گل نسترن شباهت بسیار زیادی به گل محمدی دارد.

گل نسترن خواص بسیار زیادی برای معده و پوست و خشکی گلو دارد به طوری که در کتب اطباء سنتی به این نکته اشاره شده است که در مراسم باستانی و مذهبی از گلبرگ های خشک شده استفاده می کردند.

ترکیب عرق نسترن با عرق گیاهی ریحان برای درمان بیماری های کلیوی و تسکین معده مفید می باشد.

بهترین طریقه مصرف عرق نسترن

تهیه شربت نسترن به وسیله عرق گیاهی آن

تهیه شربت نسترن بسیار آسان می باشد و همانند دیگر شربت ها برای بدن و خشکی گلو مفید می باشد و تهیه شربت نسترن با عسل و شکر و دانه های ریحان برای خشکی گلو مفید است.

عرق گیاه نسترن از زمان های گذشته مصرف دارویی داشته و برای درمان بیماری های قفسه سینه به کار می رفت.

عرق گیاهی نسترن حاوی املاح مغذی مانند ویتامین c و آنتی اکسیدان و املاح معدنی مفید دیگر می باشد و طبع آن گرم و خشک می باشد و برای درمان و تسکین ناراحتی معده ، درمان افسردگی، بیماری های کلیوی و سنگ مثانه ، اعصاب و غیره مفید می باشد.

برای درمان سنگ کلیه می توانیم ۱۵گرم نسترن خشک یا تر را در مقداری از آب سرد بجوشانیم و بعد از ۱۵دقیقه برداریم و بعد از خنک شدن می توانیم با عسل یا ژل رویال ترکیب نماییم و مصرف نماییم که این ترکیب علاوه بر کلیه ها برای روده ها نیز مفید می باشد.

استفاده از عرق نسترن یا میوه نسترن می تواند گردش خون شما را تسهیل نماید و به انقباض و انبساط رگ های خونی شما کمک نماید.

تهیه شربت نسترن به وسیله عرق گیاهی آن

خرید اینترنتی عرق نسترن جزئی و عمده

خرید اینترنتی عرق نسترن بسیار با صرفه می باشد و دراین صورت بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن می توانید عرق مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در صورتی که بخواهید از سایت فروشگاه گیاهی یا کانال های فروش عرق گیاهی نسترن، عرق بخرید بهتر هست قبل از سفارش، مشخصات و قیمت اصلی به همراه تخفیفات و ترکیبات عرق را مشاهده نمایید و در صورت رضایت می توانید بعد از هماهنگی با مسئول سایت یا خود فروشنده عرق مورد نظر خود را از طریق پست تحویل بگیرید.

برای تشخیص عرق نسترن اصل از عرق بدل، می توانید با استنشاق و چشیدن طعم عرق، در صورتی که طعم عرق تلخ تر و بوی آن تند و غلیظ مانند باشد می توانید اطمینان حاصل کنید که عرق گیاهی نسترن اصل می باشد.

استفاده مداوم از عرق گیاهی نسترن یا میوه ی آن هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند اما اگر در مصرف عرق نسترن یا میوه ی آن زیاده روی بشود امکان دارد برای دستگاه تنفسی بدن شما مضر باشد.

خرید اینترنتی عرق نسترن جزئی و عمده

By |2021-05-20T03:47:25+00:0020th می, 2021|عرقیات|0 Comments

Leave A Comment