راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

روغن گیاهی لیمو خالص با قیمت مناسب را از کجا خریداری کنیم؟

روغن گیاهی لیمو خالص که در درمان بسیاری از بیماری ها و مراقبت از پوست و مو به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته را می توان با قیمت های مناسب کیفیت عالی از سایت آی سنتی خریداری کنید.

چگونگی تهیه روغن گیاهی

چگونگی تهیه روغن گیاهی لیمو به این صورت است که ابتدا پوست لیمو ها را جدا می کنند و کنار می گذارند، خود لیمو ها را خم در آب جوش قرار می دهند و با اضافه کردن موادی روغن را می گیرند.

روغن گیاهی نسبت به روغن های صنعتی شیمیایی دارای عوارض احتمالی بسیار کمتری است به طوری که حتی می توان روغن های گیاهی را بدون عوارض دانست.

بسیاری از این روغن ها علاوه بر این که مشکل ما را در مورد مسئله ای خاص حل می کنند، روح طراوتی که از طبیعت زنده گرفته اند را بر ما ارزانی می دارند و ما را شاداب تر می کنند.

روغن گیاهی لیمو نیز از جمله روغن های ارزانی شده از طرف طبیعت است که بخاطر ویتامین c فراوانی که در خود جای داده است باعث هرچه جذاب تر شدن چهره شما و بهتر شدن شکل لب ها، گونه ها، پوست و چانه می شود.

چگونگی تهیه روغن گیاهی

خواص مالیدن روغن لیمو دور ناف

اکثر روغن های گیاهی فایده بسیار عالی بر روی پوست دارند.

پزشکان نیز در این مورد دریافتند که خواص مالیدن روغن لیمو دور ناف به این صورت است که علاوه بر این که صورت را شفاف و درخشنده تر می کند و شما را از شر جوش های پوستی در امان نگه می دارد.

برای از بین بردن علائم سرماخوردگی از جمله آبریزش بینی، سر درد و گلو درد نیز بسیار پرفایده است.

مالیدن روغن لیمو دور ناف، همچنین باعث سم زدایی بدن و حفظ پاکیزگی نیز می شود، همچنین برخی از درد های شکم را نیز بهبود می بخشد.

برای خنک شدن بدن در روز های گرم تابستانی نیز مالیدن روغن لیمو به ناف و پا ها پر فایده است باعث  می شود که جریان هوای سرد را بیشتر از جریان هوای گرم حس کنید.

برای گرفتگی رگ های گردن نیز مالیدن این روغن به گردن و قرار دادن حوله ای داغ به مدت دو ساعت می تواند بسیار موثر واقع شود.

خواص مالیدن روغن لیمو دور ناف

تاثیر روغن لیمو برای لک صورت

تاثیر روغن لیمو برای لک صورت بسیار عالی است.

برای از بین بردن لک هم می توانید آن را دور ناف بمالید و هم به پوست صورت، بخاطر این که شریان های موجود در اطراف ناف تاثیر مستقیمی بر روی پوست صورت دارند، بهبود عملکرد شریان ها نیز به از بین رفتن لک ها کمک می کند.

  روغن لیمو برای لک صورت خیلی زود تاثیر خود را نشان می دهد.

علاوه بر این، روغن لیمو برای از بین بردن مشکل رایج بی خوابی نیز موثر است، برای درمان آن فقط کافی است هر شب یک ساعت قبل از خواب مقداری از این روغن را به پیشانی خود به صورت ماساژ بمالید تا آرامش سیستم عصبی شما را در زمان خواب فراهم کند.

از بین بردن تب نیز از دیگر فواید این روغن است که برای این موضوع مالیدن این روغن به دست و پا و پیشانی از توصیه های پزشکان است.‌

تاثیر روغن لیمو برای لک صورت

تعیین قیمت روغن لیمو

درد شکم از مواردی که برخی ها بخاطر آن به روغن گیاهی لیمو مراجعه می کنند، بر اساس نظر مردم نیز تاثیر این روغن در رفع دل درد  زیاد است‌.

بسیاری از مردم هنگامی که دچار آسم می شوند مصرف کپسول گاز آسم را بر خود واجب می کنند.

و به این صورت بدنشان به آن عادت کرده و کنار گذاشتن آن برایشان خطرناک می شود درحالی که این کپسول های تنفسی فقط برای معدودی از افرادی است که آسم دارند و برای بقیه دارو های دیگر کم ضرر تر کفایت می کنند.

گذشتگان از این روغن به صورت خوراکی استفاده می کردند و آن را دلیلی بر  بهبود بینایی خود می دانستند که امروزه نیز کارشناسان این فایده را در روغن لیمو یافته و تایید کرده اند.

تعیین قیمت روغن لیمو بر اساس قیمت محتویات آن و زحمتی که برایش کشیده شده  هم از طرف مراجع صالح انجام می شود که کاملا مناسب می باشد.

البته قیمت روغن لیمو در مراکز مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد.

تعیین قیمت روغن لیمو

بهترین روغن لیمو را از کجا بخریم

بهترین روغن لیمو را از کجا بخریم ؟

روغن لیمو را هم می توانید در خانه درست کنید و هم اینکه از فروشگاه ها و عطاری ها تهیه فرمایید.

روغن لیمو موجود در سایت های معتبر و تایید شده نیز می تواند جزو مورد اعتماد های روغن ها باشد.

بنابراین با وجود فروشگاه ها، عطاری ها و سایت ها دیگر جای این سوال نمی ماند که روغن لیمو را از کجا بخریم.

برخی مواقع که احساسی ناخوشایند با دلیلی نا معلوم  دارید می تواند به این دلیل باشد که ویتامین c بدن شما کم شده است.

در این صورت علاوه بر خوردن میوه هایی چون پرتغال، لیمو و گوجه فرنگی می توانید از روغن گیاهی لیمو به عنوان کرم استفاده کنید.

و آن را به قسمت هایی از بدن از جمله گردن، سینه و دست های خود بمالید تا حال روحی شما از قبل نیز بهتر شود و حسی جدید را تجربه کنید.

By |2021-04-22T09:34:45+00:0025th آوریل, 2021|روغن|0 Comments

Leave A Comment