راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

فروش انواع مداد آرایشی گیاهی چشم | لب ا ابرو به قیمت عمده

فروش مداد آرایشی گیاهی در نمونه های مختلف برای ابرو چشم و لب تهیه شده از مواد طبیعی و ارگانیک با اثر شگفت انگیز کیفیت بالا به قیمت عمده در مراکز مختلف به صورت  حضوری و غیر حضوری قابل انجام می باشد.

 

ساخت مداد ابرو گیاهی با بهترین کیفیت

برای داشتن لوازم آرایشی چون مداد ابرو گیاهی ، نیازی به خرید آنها نیست و شما میتوانید بصورت کاملا طبیعی و سالم مداد آرایشی گیاهی را بسازید .
در این مطلب به شما آموزش میدهیم که چگونه مداد ابرو گیاهی را بسازید .
برای ساخت مداد ابرو گیاهی ، شما به وسایل زیر نیاز دارید :

موم عسل به مقدار لازم

روغن زیتون

پودر قهوه

پودر گیاه ایندیگو

پودر ذغال

حال به سراغ ساخت مداد ابرو گیاهی با استفاده از موارد ذکر شده می رویم :
ابتدا ، مقداری موم عسل را بجوشانید ، سپس مقداری روغن زیتون به موم عسل اضافه نمایید.
مقداری پودر قهوه به این مواداضافه کنید و سپس پودر گیاه ایندیگو و پدر ذغال را به محتویات اضافه کنید و همه ی مواد را به مدت 10 دقیقه به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید.
اکنون مداد ابرو گیاهی شما آماده است و میتوانید از آن استفاده کنید.
این مداد ابرو بدلیل خاصیت گیاهی بودن، بسیار برای ابرو مفید می باشد و خواص گیاه ایندیکو و موم عسل بخصوص در این ترکیب، اثر های شگفت انگیزی بر روی ابرو می تواند داشته باشد.

ساخت مداد ابرو گیاهی با بهترین کیفیت

 

مزایای لوازم آرایش گیاهی ارگانیک

اکنون به بررسی مزایای لوازم آرایش گیاهی ارگانیک میپردازیم تا با مزایای این لوازم آرایشی ها آشنا شوید :
در ابتدا باید شما را با کلمه ارگانیک آشنا کنیم ، این کلمه به معنی کاملا طبیعی است، یعنی هنگامی که می گوییم لوازم آرایش گیاهی ارگانیک، به این معنی است که این لوازم آرایشی بطور کاملا طبیعی تولید شده است.
از مزایای لوازم آرایش گیاهی ، میتوان به طبیعی بودن آن اشاره کرد و بدلیل اینکه طبیعی می باشند و در تولید آن از مواد کاملا طبیعی استفاده شده است و شیمیایی نیستند ، طرفداران بسیاری دارند.
همچنین از دیگر مزایای لوازم آرایشی ارگانیک این است که هنگامی که این لوازم آرایشی را روی پوست خود استفاده می کنید، کاملا طبیعی بر روی پوست مینشینند و رنگشان هم طبیعی است.
ممکن است پوست شما حساس باشد و با هر لوازم آرایشی نتواند ارتباط خوبی برقرار کند و پوستتان جوش بزند، یکی دیگر از مزایای لوازم آرایش گیاهی همین گزینه است ، که برای پوست های حساس است.
از دیگر مزایای لوازم آرایش گیاهی و ارگانیک این است که از پیری پوست جلوگیری میکنند و همواره پوست شما را تمیز و مرطوب نگه میدارند و با استفاده از این لوازم آرایشی ها هرگز احساس پیری نمی کنید و پوست شما کاملا جوان میماند.

خط لب گیاهی با مواد طبیعی در رنگ های زیبا

در ادامه به بررسی خط لب گیاهی میپردازیم که در رنگ های زیبا و متنوع موجود میباشند :
اگر شما خط لب های گیاهی را انتخاب کرده اید پس احتمالا ، سلامت لب هایتان برایتان مهم است .
خط لب های گیاهی با بهترین و طبیعی ترین مواد ساخته می شوند و خواص مفیدی برای لب ها دارند و در هر رنگی که بخواهید ، موجود می باشند.
خط لب های گیاهی بدلیل داشتن مواد کاملا طبیعی و گیاهی بسیار برای لب ها مفید میباشند و از مواد شیمیایی در آنها استفاده نشده است و همین مورد باعث می شود که تعداد افراد بیشتری به سمت خط لب های گیاهی با مواد طبیعی جذب شوند.
خط لب های گیاهی بدلیل طبیعی بودنشان ، دارای سرب نیستند و این یک نکته بسیار مهم در خط لب ها و حتی رژلب ها می باشد.
زیرا بسیاری از خط لب ها و رژلب ها که در بازار مشاهده می کنید، گیاهی و طبیعی نیستند و از مواد سربی و شیمیایی در تولید آنها استفاده شده است که علاوه بر اینکه سلامت لب ها را به خطر می اندازند، باعث بروز بیماری های دیگر هم می شوند و به سلامت و جان شما آسیب می رسانند.

خط لب گیاهی با مواد طبیعی در رنگ های زیبا

 

فروش مداد ارایشی گیاهی و سنتی با قیمت مناسب

اکنون مراکزی را به شما معرفی می کنیم که برای فروش مداد ارایشی گیاهی و سنتی می باشند و این لوازم های آرایشی را با قیمتی مناسب به شما عرضه می کنند .
مراکز زیادی هستند که لوازم آرایشی گیاهی و کاملا ارگانیک را همچون مداد آرایشی گیاهی ، خط لب گیاهی و … را می فروشند و شما می توانید با قیمتی مناسب آنها را خریداری کند.
بسیاری از تولید کنندگان لوازم آرایشی ، دارای فروشگاه هایی هستند که می توانید این لوازم های آرایشی را با قیمتی مناسب از آنها تهیه کنید.
همچنین می توانید مدادهای آرایشی گیاهی را بصورت غیر حضوری و اینترنتی از وبسایت ما خریداری کنید.
مدادهای آرایشی گیاهی و سنتی ، بدلیل داشتن مواد طبیعی و بدون سرب دارای قیمت های مناسبی هستند و شما چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری می توانید آنها را خریداری کنید .
مدادهای آرایشی گیاهی و ارگانیک ، کاملا سالم بوده و برای پوست شما دارای خواص مفیدی می باشد و شما می توانید با خیالی راحت انها را خریداری کنید.
هنگام خرید مداد های آرایشی گیاهی و یا ر لوازم آرایشی گیاهی ، به برچسب ارگانیک بر روی محصول توجه کنید و لوازم آرایشی اصل خریداری کنید.

فروش مداد ارایشی گیاهی و سنتی با قیمت مناسب

By |2021-04-02T16:53:48+00:006th ژانویه, 2021|مداد چشم|0 Comments

Leave A Comment