راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید اینترنتی عرق ریحان سبز خالص و غلیظ با قیمت روز

خرید اینترنتی عرق ریحان سبز خالص و غلیظ با عطر و بوی دل انگیز و خواص درمانی بالا که در طب سنتی هم مورد توجه بوده از سایت های فروش معتبر با قیمت روز از سراسر کشور به راحتی انجام می پذیرد.

خواص ریحان در طب سنتی چیست؟

خواص ریحان در طب سنتی چیست؟

در پاسخ به این سوال مشتری ها می توانیم بگوییم عرق ریحان سبز برای بیمارانی که از مشکل قلبی و عروقی رنج می برند بسیار موثر می باشد.

همچنین در پیشگیری از بروز سرطان و برای سلامتی پوست ، مو و استخوان مفید می باشد.

ریحان یک گیاه یکساله ی خوش بو می باشد که در جلوگیری از رادیکال های آزاد برای بدن نقش حفاظتی دارد.

با مصرف عرق ریحان سبز می توانیم از بیماری های قلبی و عروقی جلوگیری کنیم به گونه ای که با ترکیب چند قطره از عرق ریحان سبز در دمنوش و یا چای سبز می توانید احساس آرامش را در خود ایجاد کنید.

عرق ریحان سبز به سختی درست می شود اما خواص این عرق فوق العاده ارزش چند ساعت وقت گیری را دارد و برای تهیه ی عرق ریحان سبز می توانید به عطاری ها یا فروشگاه های آنلاین مراجعه کنید.

باید توجه داشته باشید هر چه قدر عرق خالص تر باشد طعم و بوی عرق ریحان سبز، نیز  تند و غلیظ تر خواهد بود.

طرز تهیه عرق ریحان با دستگاه مخصوص

طرز تهیه عرق ریحان با دستگاه مخصوص بسیار راحت می باشد و به گونه ای که با دستگاه مخصوص عرق گیری می توانیم عرق ریحان سبز را برای خانواده ی خود تهیه کنیم.

در کارگاه ها نیز عرق گیری به وسیله دستگاه و با روش سنتی تهیه میگردد.

عرق ریحان در اکثر خانواده ها وجود دارد و اکثرا از بو و طعم عرق ریحان خوششان می آید و بوی خاص عرق ریحان برای نوزادان و میانسالان مفید می باشد.

همچنین برای تقویت حافظه ی افراد میانسال بسیار موثر می باشد.

عرق ریحان حاوی املاح مغذی مانند بتاکارون و انواع ویتامین ها و آهن و غیره می باشد.

برای بانوان در دوره ی قاعدگی توصیه می شود از گیاه ریحان یا عرق ریحان سبز استفاده نمایند تا اشتهای زیادی برای خوردن غذا پیدا نمایند و آهن مورد نیاز بدنشان تامین بشود.

عرق ریحان سبز برای دستگاه گوارش نیزمفید می باشد و قلب را بهبود می بخشد و جریان خون به قلب را به راحتی به جریان می اندازد .

طرز تهیه عرق ریحان با دستگاه مخصوص

عرق ریحان برای نوزاد مفید است ؟

عرق ریحان برای نوزاد مفید است ؟ می توانیم بگوییم عرق ریحان سبز برای مصرف بانوان باردار و نوزادان باید بعد از مشورت با پزشک صورت گیرد.

چون سم استراگل در عرق ریحان وجود دارد که برای نوزادان و بانوان باردار ممکن است مضر باشد.

اما تحقیقات علمی نیز نتوانسته  ضرر مصرف عرق ریحان سبز با داروهای دیگر را اثبات کند به همین دلیل بهتر است در صورت تمایل به نوشیدن عرق ریحان سبز با داروهای دیگر بعد از هماهنگی با پزشک صورت بگیرد.

برای بیمارانی که مشکل بی خوابی دارند جوشاندن برگ های ریحان سبز معطر و مخلوط کردن با عسل ، مشکل بی خوابی را کاهش می دهد.

برای افرادی که مشکل نفخ دارند توصیه می کنیم در کنار غذای خود چند برگ ریحان را مصرف نمایند تا نفخ شکم آن ها برطرف بشود.

عرق ریحان برای نوزاد مفید است ؟

خواص ریحان برای عفونت بدن

خواص ریحان برای عفونت بدن بسیار موثر می باشد و برطرف کننده عفونت در بخش های مختلف بدن می باشد.

عرق ریحان سبز حاوی املاح مغذی کلسیم ، انواع ویتامین ، آهن ، منیزیم و دیگر مواد مغذی می باشد که برای تسکین اعصاب و بیماری های عفونی موثر می باشد.

برای درمان بیماری افسردگی مزمن توصیه می گردد هر هفته دو یا سه بار جوشانده ی گیاه ریحان سبز را بنوشید تا احساس آرامش داشته باشید و بتوانید افسردگی خود را ازبین ببرید.

دانه های ریحان را می توانیم در شربت خانگی بریزیم و مصرف کنیم و روغن موجود در دانه های ریحان برای گلو درد و آنژین موثر می باشد و مانند خواص دانه های به عمل می کند.

عرق ریحان سبز را می توانیم در چای سبز و یا دمنوش مصرف کنیم و در صورتی که غلظت عرق ریحان سبز بیشتر باشد بهتر است با آب ترکیب کنید تا بتوانید از تلخی عرق کمی بکاهید.

طریقه مصرف عرق ریحان برای لاغری

طریقه مصرف عرق ریحان برای لاغری به این شیوه می باشد که هر روز دو الی سه قاشق غذا خوری از عرق ریحان سبز را با آب ترکیب کنید و بنوشید و عرق ریحان سبز همانگونه که برای کاهش وزن کمک می کند.

برای آب کردن چربی های شکم و پهلو نیز می توانیم عرق ریحان سبز را به ترشی خانگی اضافه کنیم و میل نماییم.

ریحان را می توانیم به شیوه های مختلفی مصرف نماییم برای مثال در صورتی که به عرق ریحان سبز دسترسی ندارید می توانید از عصاره ی آن استفاده نمایید.

و یا می توانید برگ های ریحان را در آب به میزان ۱۲ دقیقه بجوشانید ، دم کنید و با عسل یا ژل رویال مصرف نمایید.

عرق ریحان دارای بوی خاص و تحریک کننده ای می باشد که می توانیم در انواع دمنوش ها اضافه نماییم.

همچنین عرق ریحان با ترکیب سایر عرق ها خاصیت فوق العاده ای ایجاد می نماید برای مثال ترکیب عرق ریحان با عرق نعنا برای دل درد و آرامش بسیار موثر می باشد.

طریقه مصرف عرق ریحان برای لاغری

خرید عرق ریحان سبز غلیظ و خالص

خرید عرق ریحان سبز غلیظ و خالص معمولا به صورت عمده و مستقیم صورت می گیرد و برای خرید عرق ریحان  می توانید به عطاری های سنتی رجوع نمایید.

و عرق مورد نظر خود را بخرید و معمولا بر روی بطری عرق ریحان مشخصات عرق مانند قیمت ، غلظت و کیفیت نوشته می شود.

عرق ریحان خالص بسیار مفید می باشد و برای تشخیص عرق ریحان خالص با عرقی که آب در آن ترکیب شده است می توانیم با استنشاق عرق مورد نظر تشخیص بدهیم.

در صورتی که بوی عرق تند باشد می توانیم مطمئن بشویم عرق ریحان سبز ما خالص می باشد.

اگر بخواهیم عرق ریحان سبز ما غلیظ باشد در این صورت در هنگام درست کردن عرق ریحان سبز، باید میزان برگ ریحان نسبت به میزان آب و سایر ترکیبات زیاد باشد.

برای خرید عمده وقیمت مناسب انواع عرقیات میتوانید انواع محصولات ما را در بخش فروش مشاهده نموده و در مقدار مورد نظر سفارش داده تا در اسرع وقت برایتان ارسال گردد.

خرید عرق ریحان سبز غلیظ و خالص

By |2021-03-28T16:05:06+00:0031st مارس, 2021|عرقیات|0 Comments

Leave A Comment