راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید اینترنتی روغن گنه گنه گیاهی اصل موضعی | قیمت مناسب

خرید اینترنتی روغن گنه گنه گیاهی اصل و موضعی برای درمان درد مفاصل و عضلات با طبعی گرم و خشک سطح کیفی بالا به صورت آنلاین هم ‌اکنون در وب سایت ما با قیمت مناسب امکان پذیر می باشد.

خواص روغن موضعی گنه گنه

خواص روغن موضعی گنه گنه  برای درد التهاب ، مفاصل و آرتروز گردن بسیار موثر می باشد.

روغن گنه گنه دارای فواید زیادی می باشد که معمولاً بیشتر توسط کشور های آمریکای لاتین مانند کلمبیا، اکوادور، تولید می شود.

گیاه گنه گنه معمولا قرمز و زرد رنگ می باشد.

روغن گنه گنه حاوی مواد معدنی، نمک، نشاسته، ترکیبات چربی می باشد.

روغن گنه گنه برای بیماری های عفونی مانند حصبه، گلو درد، سرخ باد بسیار موثر می باشد و بانوان باردار و شیرده بعد از مشورت با پزشک متخصص می توانند از روغن گنه گنه استفاده کنند.

از جوشانده ی گیاه گنه گنه برای از بین بردن بافت های از بین رفته ی پوست صورت استفاده می شود و برای درمان جوش های سر سیاه و جوش های قرمز مفید و موثر می باشد.

روغن گنه گنه دارای طبع گرم و خشک می باشد و معمولا برای کاهش قند و تعدیل فشار خون بسیار موثر می باشد.

روغن گنه با وازلین و تخم مرغ ترکیب خوبی برای از بین بردن شوره های سر و از بین بردن آکنه و جوش های سر سیاه و قرمز می باشد.

طبع روغن گنه گنه چیست

طبع روغن گنه گنه چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت: طبع روغن گنه گنه گرم و خشک می باشد.

برای انواع بیماری های پوستی از جمله جوش های سر سیاه و قرمز و جوش های زیر پوستی مفید می باشد.

از بذر ریز گنه گنه برای لاغری در اکثر کشور های آسیایی استفاده می شود و روغن گنه گنه یا پودر گنه گنه برای بیمارانی که از درد مفاصل رنج می برند بسیار مفید می باشد.

طبیعت روغن گنه گنه گرم و خشک می باشد و به همین علت باید با مشورت و تجویز پزشک مصرف بشود و معمولا در کشور های آمریکای لاتین و آفریقا که پشه مالاریا زیاد می باشد.

به همین علت روزی ۵۰ گرم خوردن روغن گنه گنه یا پودر گیاه گنه گنه توصیه می شود.

برای کاهش درد التهاب و مفاصل تنها کافی است چند قطره از روغن گنه گنه را بر روی زخم بچکانید تا جذب بشود و بعدا با دستمال سفید مرطوب زخم را به آرامی ماساژ بدهید و بعد روی زخم را با حوله ی تمیز بپوشانید.

طبع روغن گنه گنه چیست

تاثیر روغن گنه گنه برای درد مفاصل

تاثیر روغن گنه گنه برای درد مفاصل به ایام باستانی بازگشت دارد به طوری که در اکثر کتاب های طب سنتی، اطباء قدیمی این نکته ذکر شده است که روغن گنه گنه برای درد مفاصل بسیار مفید می باشد.

روغن گنه گنه را بهتر است هر شب قبل از خواب بر روی مفاصل خود تنها چند قطره را بچکانیم و بعدا ماساژ بدهیم.

روغن گنه گنه را اگر به طور مداوم مصرف کنیم تاثیر شگفت انگیز آن را روی مفاصل خود احساس خواهیم کرد و بعد از گذشت چند هفته متوجه التیام درد مفاصل خواهیم شد.

روغن گنه گنه با ترکیب وازلین بهترین گزینه برای کاهش درد مفاصل می باشد.

به این ترتیب که با چند قطره از روغن گنه گنه را با کمی وازلین مخلوط کنیم و سپس روی موضع مورد نظر بمالیم و به آرامی ماساژ بدهیم و بعد از ماساژ می توانیم بعد گذشت نیم ساعت، با آب گرم بشوییم و دوباره با حوله خشک نماییم.

گیاه گنه گنه دارای دانه های ریزی می باشد که معمولا در عطاری های سنتی یا بذر فروشی ها می توانیم بخریم و هر چند توصیه می گردد گیاه گنه گنه را از گل فروشی ها تهیه نماییم.

تاثیر روغن گنه گنه برای درد مفاصل

 

گنه گنه برای مو و ریش موثر است ؟

گنه گنه برای مو و ریش موثر است؟ در پاسخ به این سوال که معمولا توسط اکثر مشتریان مطرح می گردد می توانیم بگوییم تاثیر روغن گنه گنه برای مو و ریش مانند نرم کننده می باشد.

روغن گنه گنه برای اشخاصی که دارای موهای خشک و شکننده هستند به عنوان یک روغن و نرم کننده ی مو و ریش عمل می کند.

با استفاده از روغن گنه گنه به میزان چند قطره قاشق غذا خوری به مدت دو بار در هر هفته برای افرادی که موهای شکننده دارند مفید  می باشد.

روغن گنه گنه برای موهای کودک توصیه نمی شود و بهتر است  نیم ساعت قبل از استحمام از روغن گنه گنه استفاده نماییم تا بعد از حمام بتوانیم موهای خود را خشک کرده و تاثیرات روغن گنه گنه را ببینیم.

روغن گنه گنه را می توانیم در سالاد نیز مصرف نماییم و به جای روغن زیتون تنها با چند قطره روغن گنه گنه می توانیم به سالاد خود بوی خوبی اضافه مینماییم.

گنه گنه برای مو و ریش موثر است ؟

خرید و قیمت روغن گنه گنه

خرید و قیمت روغن گنه گنه در بازار و سایت های فروشگاه گیاهی متغییر می باشد.

در صورتی که قصد خرید روغن گنه گنه را دارید می توانید ترکیبات و مشخصات و قیمت واقعی را به همراه قیمت تخفیف داده شده مشاهده نمایید.

و از سایت سفارش بدهید و بعد از هماهنگی با مسئول سایت می توانید از طریق پست روغن گنه گنه را سفارش بدهید.

روغن گنه گنه را می توانیم برای افزایش سایز سینه در خانم ها و افزایش آلت تناسلی در مردان استفاده کنیم و روغن گنه گنه حجم دهندگی اندام تاثیر بسیار زیادی را دارد.

روغن گنه گنه را می توانیم از عطاری ها و داروخانه های شهری با قیمت مناسبی خریداری نماییم و برای مصارف چند گانه مثل تقویت مو های سر، مژه، ابرو، حجم سایز سینه در بانوان و غیره به کار ببریم.

خرید و قیمت روغن گنه گنه

By |2021-04-22T09:01:29+00:0027th آوریل, 2021|روغن|0 Comments

Leave A Comment