راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید عرق شبدر اصل و طبیعی با بهترین کیفیت + قیمت مطلوب

خرید عرق شبدر اصل تهیه شده به روش سنتی و کاملا طبیعی با خواص بالا از فروشگاه اینترنتی ما به صورت مستقیم و بدون واسطه با بهترین کیفیت و قیمت مطلوب همراه است.

عرق گیاهی شبدر چگونه تهیه می شود؟

تقریبا عرق گیاهان به یک روش رایج تهیه میشود و ان استفاده از وسایلی چون نی همراه با  دیگ بزرگ  است دیگ یا نی میتواند جنس از مس یا آلومینیوم باشد.

ابتدا شبدرها ها را پاک میکنند استفاده از شبدر های که بزرگ هست و گل داده اند بیشتر توصیه میشود.

چرا که عطر و طعم بهتری نسبت به شبدر های جوان داد بعد از پاک کردن شبدرها انها را میشوییم  و میگذاریم ابشان خشک شود.

بعد از خشک شدن آبشان شبدرها را داخل دیگ ریخته و اب گرم روی انها ریخته و روی حرارت قرار میدهیم و نی را روی دیگ قرار داده و اب سرد به ان اضافه میکنیم باید مراقب باشیم که اب نی نجوشد و زود به زود عوض کنیم.

نی دوتا لوله  شیر دارد که یکی به داخل دیگ وصل هست و دیگری به داخل دیگ بخار حاصل از دیگ که شبدرها در ان قرار دارد به صورت قطره به قطره  داخل ظرفی که گذاشته ایم میریزیم باید توجه کنیم برای ماندگاری بهتر عرق گیاهی شبدر روی بطری ها قبل از بستن در نایلون قرار دهیم تا بو و طعم ان از بین نرود.

عرق گیاهی شبدر چگونه تهیه می شود؟

خواص عرق شبدر چیست؟

خواص عرق شبدر بیشتر برای عفونت و مشکلات اعصاب توصیه میشود از دیگر خاصیت عرق شبدر خاصیت تصفیه کنندگی خون و فعالیت های کبدی را دارد.

عرق شبدر برای داشتن آرامش و اعصاب راحت توصیه میشود و بیشتر در میان زنان میانسالی که به دوران یائسگی نزدیک میشوند توصیه میگردد  برای درمان افسردگی و مانع از ایجاد چین و چروک در دوران پیری میشود.

به طورکلی داشتن عرق شبدر برای تمامی افراد توصیه میشود اما زنان باردار و شیر ده باید زیر نظر پزشک معالج خود استفاده کنند گیاه شبدر بیشتر شبیه گیاه یونجه هست.

بعضی از افراد این دو گیاه را اشتباه میگیرند شبدر برگ های پهنی دارد اما یونجه برگ های نازک تر و بسته تری دارد شبدر به دو صورت قرمز و سفید هست که هر کدام شکل و رنگ جذاب خود  را دارند.

عرق شبدر برای شادابی و طراوت پوست خیلی خوب است و از چین و چروک زودهنگام به خصوص در زنان که پوست صورتشان برایشان مهم هست جلوگیری میکند.

خواص عرق شبدر چیست

طبع عرق شبدر چگونه است ؟

طبع عرق شبدر گرم است به عنوان درمان لاغری استفاده میشود غذا را هضم میکند و همچنین شیر مادر را زیاد میکند گیاه شبدر گیاهی چند ساله هست.

معمولا در چمن زار های آسیا و اروپا  میروید به  رطوبت علاقه زیادی دارد قد این گیاه کوتاه هست و با گلهای مخصوص به خودش زیبایی خاصی به این مناطق میدهد.

افرادی که چاق هستن میتوانند از عرق یا جوانه این گیاه به عنوان لاغر کننده استفاده کنند عوارض جدی برای افرادی که از عرق این گیاه استفاده میکنند تا به حال ثبت نشده است.

به همین خاطر با اطمینان کامل میتوان از این عرق استفاده کرد با این حال حیواناتی که از شبدر بخصوص شبدر قرمز زیاد استفاده میکنند عقیم میشوند.

همچنین کسانی که سرطان پستان دارند بهتر است در مصرف عرق قرمز زیاده روی نکنند چون مصرف بیشتر اندازه باعث خون ریزی میشود.

همانطوری که اشاره شد عوارض جانبی ندارد اما عوارضی که میتواند شامل شود و بعضی از افراد به ان دچار شوند حالت تهوع سرگیجه و سردرد باشد.

طبع عرق شبدر چگونه است ؟

خرید عرق شبدر اصل چگونه انجام می شود ؟

خرید عرق شبدر اصل  به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود خرید حضوری از عطاری ها و فروشگاه ها و قنادی های محل زندگی خود انجام میشود و راحت تر میتوان تهیه کرد.

اما تشخیص اصل بودن عرق کار سختی هست چرا که عرقیات بوهای مخصوصی دارند که با اضافه کردن اب بیشتر نمیتوان تشخیص داد که اصل هست یا با اب به ان اضافه شده است بنابراین باید فروشنده با انصاف باشد و خریدار زرنگ و باهوش.

برای خرید غیر حضوری میتوان به سایت های معتبر رفته و عرق مورد نیاز را با پرداخت آنلاین تهیه کرد.

در این صورت نیز که کلاهبردارنی هستن که با باز کردن سایت وجه را دریافت میکنند. البته فروشندگان آنلاین برای مشتری ها پیشنهاد پرداخت در درب منزل را میدهند که این باعث اعتماد خریدار میشود.

و گاه بعضی از فروشنده ها با پیشنهاد اینکه اگر از جنس راضی نبودید و یا در اصل بودن ان شک داشتید میتوانید ان را برگرداند و به این صورت با کیفیت بودن محصول خود را اثبات میکنند.

خرید عرق شبدر اصل چگونه انجام می شود ؟

By |2021-05-09T10:25:26+00:0010th می, 2021|عرقیات|0 Comments

Leave A Comment