راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید عمده نمک کیسه ای به نرخ روز

خرید عمده نمک کیسه ای به صورت گسترده و بدون واسطه از طریق نمایندگی انلاین با نرخ روز جریان دارد و این مرکز محصول مورد نظر را با کیفیت عالی در بسته بندی های مختلف با توجه به نیاز بازار ارائه می دهد.

قیمت نمک کیسه ای دریایی

نمک دریا مملو از مواد معدنی نظیر منیزیم، پتاسیم و کلسیم می باشد که نقش مهمی در سلامت بدن و عملکرد اندام ها دارند.
استفاده از نمک دریایی برای پوست بسیار مفید است بدین ترتیب که با داشتن ترکیبات مناسب سبب می شود پوست سدی حفاظتی برای خود ایجاد نماید.
با مصرف نمک دریا آب رسانی به پوست نیز بهتر انجام شده در نتیجه روند پیری پوست به تعویق می افتد.
امروزه در بازار مواد غذایی کشور نمک های دریایی که بر گرفته از آب های شور دریاچه های قم و ارومیه می باشند عرضه می گردند که به صورت کاملا بهداشتی تصفیه و فراوری شده اند و فاقد هر گونه فلزات سمی و سنگین می باشند.
قیمت نمک کیسه ای دریایی بستگی به کیفیت نمک و اینکه برگرفته از کدام آب ها می باشد دارد و کیسه های نمک در بسته بندی های بزرگ 20 و 25 کیلویی تا بسته های کوچک یک کیلویی و نیم کیلویی عرضه می گردند که قیمت آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.

نمک کیسه ای دریایی

قیمت نمک کیلویی معدنی

معادن نمک که به صورت تونل های پیچ در پیچ  در دل کوه ها بوده با داشتن قندیل های زیبایی نمکی به یکی از مراکز گردشگری و توریستی تبدیل شده اند.
نمکی که از این معادن به صورت سنگ نمک طبیعی برداشت می شود یکی از بهترین و بی نظیرترین انواع نمک خوراکی می باشد .
از فواید نمک معدنی طبیعی  می توان به تنظیم قند خون بدن، تنظیم خواب، افزایش انرژی و کارایی مغز ، پاک سازی کلیه و تنظیم فشار خون را نام برد.
برای اطلاع از قیمت نمک کیلویی معدنی می توانید به سایت فروش ما مراجعه نموده و برای ثبت سفارش و پیگیری آن با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.
نمک های کیلویی به صورت عمده نیز عرضه می گردند و هیچ محدودیت و سقفی برای سفارش آن وجود ندارد.
انواع نمک های ید دار و بدون ید در بسته بندی های مختلف موجود می باشد که در هنگام ثبت سفارش در انتخاب نوع و تعداد باید دقت شود.

قیمت نمک کیلویی معدنی

تفاوت قیمت عمده نمک طبیعی و صنعتی

نمک هایی که در بازار عرضه می گردند به دو صورت نمک طبیعی و صنعتی می باشند.
که نمک های طبیعی کلیه روش هایی که برای استخراج و پالایش آن ها به کار رفته است طبیعی بوده و در این مراحل هیچ گونه ماده شیمیایی به نمک کم یا زیاد نمی گردد.
اما در نمک های صنعتی به روش های مختلف نمک تصفیه شده و مواد شیمیایی مانند ید نیز به آن اضافه می گردد.
نمک اگر طبیعی باشد و مواد معدنی خود مانند پتاسیم را به میزان کافی داشته باشد می تواند از بسیاری از بیماری ها پیشگیری نموده و حتی سبب بالا رفتن فشار خون نیز نمی گردد.
انواع نمک های صنعتی و طبیعی در کیسه های بزرگ به صورت عمده عرضه می گردند که قیمت عمده نمک بسیار کمتر از نمک های بسته بندی جزئی می باشد.
قیمت نمک های طبیعی با وجود خواص فراوان و بدون ضرر بودن آن از بسیاری از نمک های صنعتی ید دار کمتر می باشد.
چرا که در نمک های ید دار هزینه تولید و بسته بندی اضافه می گردد.

تفاوت قیمت عمده نمک طبیعی و صنعتی

کارخانه نمک چه فرآیندهایی را اعمال میکند؟

نمک معدنی که به صورت سنگ نمک از گنبد های نمکی استخراج می شود باید فرایند هایی در کارخانه روی آن انجام گیرد تا آماده مصرف خوراکی گردد.
در کارخانه نمک دو روش برای تصفیه و تولید نمک وجود دارد که یکی به نام تبلور مجدد و دیگری هیدرومیل نامیده می شود.
در این روش ها ابتدا سنگ نمک کوبیده می شود و به صورت محلول در آب در می آید.
این محلول از فیلتر های مخصوص عبور داده می شود تا ناخالصی آن جدا گردد.
برخی از مواد اضافی آن نیز به صورت ته نشین شدن جدا می گردند.
سپس محلول باقی مانده به وسیله گرما تبخیر شده تا کریستال های نمک از آن بر جای ماند.
نمک ها پس از گذراندن این مراحل قابل استفاده خوراکی بوده و به صورت بسته بندی های بهداشتی برای عرضه در بازار روانه می شوند.
برای نمک های ید دار ید شیمیایی نیز در طی این مراحل به نمک افزوده می گردد.

خرید نمک طعام طبیعی به صرفه و سلامت

نمک یکی از پرکاربردترین و سودمندترین محصول در جهان می باشد که به صورت خوراکی استفاده می شود و از آن در طعم دادن به غذا ها استفاده می گردد .
نمکی که برای پخت و پز و سر سفره استفاده می شود باید سالم ترین و مفید ترین نوع نمک باشد تا بتواند از بسیاری از بیماری ها پیشگیری نماید.
نمک طعام معدنی طبیعی تمامی مواد مورد نیاز برای بدن را دارا می باشد و حاوی املاح معدنی مفیدی است که می تواند تمامی کمبود های بدن را جبران نماید.
خرید نمک طعام طبیعی که به عنوان خالص ترین و سالم ترین نمک شناخته می شود از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه می باشد.
خوشبختانه دسترسی به این نوع نمک نیز آسان می باشد و می توان آن را به صورت عمده یا جزئی از فروشگاه های نمک و مصولات طبیعی خریداری کرد.
این فروشگاه ها به صورت مجازی نیز فعالیت می کنند و از تمامی نقاط می توان نمک طعام طبیعی را سفارش داده تا با ارسال پستی در محل تحویل داده شود.

خرید نمک طعام طبیعی به صرفه و سلامت

By |2020-10-25T09:29:06-01:0023rd آگوست, 2020|نمک|0 Comments

Leave A Comment