راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

قیمت عرق گل گاوزبان خالص و طبیعی در سایت اینترنتی

قیمت عرق گل گاوزبان خالص و طبیعی که دارای خواص تسکین دهنده آرام بخش نشاط آور و تقویت کننده بدن می باشد در سایت اینترنتی با توجه به نوع بسته بندی برند و حجم محصول اعلام می شود.

 

آشنایی با برخی از خواص گل گاو زبان

گل گاو زبان از گیاهان دارویی معروف است که دارای فواید درمانی قابل توجهی می باشد.

افراد برای استفاده  از خواص درمانی این گیاه ، قسمت های مختلف آن را گل گاو زبان را خشک می کنند و از آن برای تهیه ی چای و عرق گل گاو زبان استفاده می کنند.

همانطور که بیان کردیم خاصیت گل گاو زبان فراوان است.

اما از خواص گل گاو زبان می توان به پیشگیری از عوارض دوران یائسگی اشاره کرد که می توان به جای استفاده از داروهای هورمونی از این عرق مفید  استفاده کرد.

از خاصیت دیگر گل گاو زبان می توان به تقویت کننده اعصاب و روان اشاره کرد که عرق گل گاو زبان یا دمنوش باعث تقویت اعصاب و روان و تمرکز می شود، نشاط آور است و از حواس پرتی نیز جلوگیری می کند.

از خواص دیگر گل گاو زبان می توان  به درمان علائم سرما خوردگی نظیر سرفه و آبریزش بینی، تنگی نفس، بیماری های روانی مثل وسواس، بیماری های دهانی ، پیشگیری از سرطان ( مثل سرطان پستان ، پروستات و کبد ) ، برای درمان فشار خون ، انواع دیابت یا قند خون ، بیماری های قلبی و … اشاره کرد.

آیا می دانید عرق‌ گل گاو زبان سرد است یا گرم

گل گاو زبان گیاهی علفی است که در طب سنتی و علم پزشکی خاصیت درمانی فراوانی دارد.

ساقه گل گاو زبان شیار دار و دارای تیغ، و برگ های آن مخملی و پوشیده از تارهای خشن است که هنگام چیدن گیاه ، گزیدگی ملایمی در دست ها احساس  می شود.

این گیاه خودرو است یعنی نیاز به کاشت ندارد و به خودی خود در دامنه ی کوه ها و مناطق مختلف می روید که دارای گونه های زیادی است.

که افراد از گیاه برگ ها و گل برگ های آن را مصرف می کنند، زیرا بخش مصرفی گیاه برگ ها و گل های ان است.

حال سوال این است که عرق گل گاو زبان سرد است یا گرم ؟

تحقیقات نشان داده است که عرق گل گاو زبان، طبیعتی گرم و تر دارد و این گیاه حاوی آنتی اکسیدان  و ویتامین های B,C  و منیزیم و … می باشد.

افرادی که مزاج گرم دارند ، به دلیل طبع گرم عرق گل گاو زبان باید این عرق را در کنار لیمو عمانی یا لیمو و عسل استفاده کنند.

عرق گل گاو زبان چون دارای طبع گرم است اخلاط سوخته را درمان می کند.

عرق گل گاو زبان از سایت اینترنتی

عرق گل گاو زبان چند نوع است و برگ های آن به علت داشتن پرزهای کوچک، شباهت به زبری زبان گاو دارد از این جهت این عرق یا گل ، گاو زبان نامیده می شود.

برگ ها و گل های این گیاه کاربرد درمانی دارد.

گل گاو زبان دارای ترکیب های فعالی است که اغلب ناشناخته هستند.

دمنوش این گیاه از سنتی ترین و پرطرفدارترین دمنوش های گیاهی است زیرا آرام کننده اعصاب و روان است.

افرادی که دچار کم خونی فشار خون پایین هستند معمولا از سرگیجه و ضعف و بی حالی رنج می برند.

این افراد در هر شرایطی مثل رانندگی نمی توانند دمنوش گل گاو زبان را درست کنند و به عرق گل گاو زبان نیاز دارند که خواص درمانی دمنوش را دارد.

مصرف عرق گل گاو زبان محدودیت سنی ندارد و در هر زمانی می توان از عرق گل گاو زبان استفاده کرد.

اما بهترین زمان مصرف ، صبح خیلی زود و شب موقع خواب است که باید ۱ فنجان آن را به همراه ۲ فنجان آب و مقداری عسل میل نمود.

عرق گل گاو زبان از سایت اینترنتی

قیمت عرق گل گاو زبان اصل و طبیعی

استفاده از گیاهان به صورت عرقیات بسیار معروف است در کشور ما  نزدیک به ۴۰ گیاه برای عرق گیری و استفاده برای درمان طبی وجود دارد.

عرق گل گاو زبان که مانند آب شفاف و بی رنگ می باشد در انواع عطاری ها و فروشگاه های گیاهی از فروش بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در هنگام خرید عرق گل گاو زبان اصل بهتر است به مکان و نوع عرق گل گاو زبان توجه کنیم تا بتوانیم محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب بخریم.

قیمت عرق گل گاو زبان اصل و طبیعی در بسته بندی های متفاوت فرق دارد مثلا قیمت عرق گل  گاو زبان ۱ لیتری نسبت به 4 لیتری کمتر است.

عرق گل گاو زبان اصل را معمولا در بطری های شیشه ای و پلاستیکی بسته بندی می کنند.

معمولا بطری های شیشه ای بهترمی توانند از خواص عرق گل گاو زبان نگه داری می کنند اما بطری های پلاستیکی نیز مزیت های خاص مثل سبک بودن و حمل راحت تر را دارند.

قیمت عرق گل گاو زبان اصل و طبیعی

By |2021-03-26T11:29:25-01:0026th مارس, 2021|عرقیات|0 Comments

Leave A Comment