راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

خرید آنلاین شکر سرخ عطاری تازه و مرغوب به صورت عمده

خرید آنلاین شکر سرخ عطاری تازه و مرغوب با خواص درمانی و داروی فراوان که در طب سنتی و مدرن بسیار مورد توجه بوده  به صورت عمده قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ما برای مشتریان فراهم می باشد.

شکر سرخ عطاری اینترنتی مرغوب و تازه

شکر سرخ عطاری یکی از انواع مرغوب شکر طبیعی می باشد که در مقایسه با شکر سفید کاملا بدون ضرر بوده و حتی می توان آن را به عنوان دارو در درمان بیماری ها از آن استفاده کرد.
شکر سرخ هایی که در بازار عرضه می گردد خود دارای کیفیت های متفاوتی می باشد.
ما در فروشگاه آنلاین خود سعی نموده ایم بهترین نوع شکر سرخ تازه را تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار دهیم.
شکر سرخ طبیعی از نیشکر به دست آمده و به روش کاملا سنتی و بدون دخالت هیچ نوع ماده شیمیایی تولید می گردد.
از این رو دارای هیچ گونه عوارضی نبوده و با خیال راحت می توان آن را برای همه سنین استفاده کرد.
شکر سرخ تازه حالت تکه ای خمیری شکل دارد و می توان آن را به صورت حبه حبه در آورد و در کنار چای یا دیگر نوشیدنی ها از آن استفاده کرد.

شکر سرخ عطاری اینترنتی مرغوب و تازه

فواید بیان شده برای شکر سرخ در طب اسلامی

شکر سرخ در طب اسلامی یکی از انواع شکر درمانی معرفی شده است و برای آن خواص بی شماری بیان شده است.
یکی از مهمترین فوایدی که برای شکر سرخ در طب اسلامی بیان شده است خونساز بودن آن است، مصرف این شکر برای افراد مبتلا به کم خونی فوق العاده است.
شکر سرخ دارای طبع گرم و تر می باشد بنابراین آن را می توان دافع قوی برای سودا دانست و از آن برای تعدیل مزاج و رفع عوارض غلبع سودا و بلغم استفاده نمود.
شکر سرخ را سبب استحکام استخوان نیز بیان نموده اند بنابراین مورد مناسبی برای استفاده در سنین رشد می باشد.
مخلوط شکر سرخ و هلیله را برای افزایش هوش و ذکاوت در طب اسلامی مفید دانسته و به مصرف آن سفارش نموده اند.
شکر سرخ مصلح برنج می باشد و می تواند سردی آن را دفع کند بنابراین در طب اسلامی به مصرف این دو ماده در کنار هم تاکید شده است.

فواید بیان شده برای شکر سرخ در طب اسلامی

روش آماده کردن شکر سرخ برای نوزاد

با توجه به فواید فراوان شکر سرخ یکی از مواد مصرف آن شکر سرخ برای نوزاد در درمان برخی مشکلات است.
از آن جایی که نوزادان معمولا به دل درد ، نفخ و قولنج مبتلا می گردند و این دلیل گریه و بی قراری آن ها می گردد استفاده از شکر سرخ می تواند به رفع مشکلات گوارشی نوزاد کمک نماید.
مقدار استفاده از شکر سرخ برای نوزاد بستگی به سن او دارد و برای زیر شش ماه در مقدار بسیار کم در حد یک قاشق چایخوری را می توان استفاده نمود.
روش آماده کردن شکر سرخ برای نوزاد نیز ساده است و فقط کافی است شکر سرخ را داخل آب جوش ریخته و هم زد تا حل شود سپس وقتی محلول کمی ولرم شد آن را با قاشق به نوزاد داد.
از آن جایی که شکر سرخ ملین می باشد برای درمان یبوست کودکان بسیار مفید می باشد و با مصرف آن می توان این مشکل را کاملا درمان نمود.

روش آماده کردن شکر سرخ برای نوزاد

خرید از عطاری آنلاین

ما در فروشگاه آنلاین خود برخی از محصولات طبیعی و سنتی که در عطاری ها عرضه می گردد را به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.
خرید از فروشگاه آنلاین ما سبب می شود بدون دغدغه و دردسر به انواع محصولات ارگانیک و اصل دسترسی داشته باشید و با خیال راحت از طبیعی بودن بتوانید آن ها را بدون خروج از منزل سفارش داده و دریافت نمایید.
یکی از محصولات سنتی و ارگاینک ارائه شده در فروشگاه یا به اصطلاح عطاری آنلاین ما شکر سرخ می باشد که دارای خواص فوق العاده ای بوده و با قیمت مناسبی می توان آن را به صورت بسته بندی یا فله خریداری نمود.
قیمت شکر سرخ برحسب کیفیت و وزن بسته بندی متغیر است و می توانید قیمت دقیق شکر سرخ را در سایت فروش ببینید و آن را به میزان دلخواه سفارش داده و به سبد خرید اضافه نمایید.

By |2020-12-31T10:04:42-01:001st ژانویه, 2021|شکر سرخ|0 Comments

Leave A Comment