راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

قیمت صابون زغال اکتیو ۱۰۰ درصد طبیعی | خرید از طریق سایت

خرید صابون زغال اکتیو 100 درصد طبیعی که از ترکیب مواد صابونی و پودر زغال با خاصیت چربی زدایی بالا و پاک کنندگی قوی تهیه شده از طریق سایت با کمترین قیمت بازار مقدور می باشد.

 

زغال اکتیو و تاثیرات آن در سلامت و زیبایی

زغال اکتیو و تاثیرات آن در سلامت و زیبایی پوست محسوس می باشد و ازاین صابون برای رفع آکنه و جوش های سرسیاه و قرمز استفاده می کنند.

بسیاری از دختران و پسرانی که به سن بلوغ می رسند نگران پوست خود هستند اما ما توصیه می کنیم با مصرف مداوم صابون زغال اکتیو با اطمینان جوش های خود را ازبین ببرند بدون اینکه ردی از جوش ها باقی بماند.

صابون زغال اکتیو از چوب، زغال سنگ نارس و پوست نارگیل به دست می آید و دارای کربن می باشد و این صابون دارای کارایی زیادی می باشد و معمولا به رنگ سیاه می باشد.

و به شما توصیه می کنیم اگر به دنبال رفع آکنه های پوستی و جوش های سرسیاه هستید از صابون زغال اکتیو استفاده نمایید تا جوش های سرسیاه خود را به طور کامل از بین ببرید.

و از دیگر ویژگی های این صابون می توانیم به لایه برداری سلول های مرده پوست و پاکسازی پوست اشاره کنیم.زغال اکتیو و تاثیرات آن در سلامت و زیبایی

مشخصات صابون زغال اکتیو

معمولا مشخصات صابون زغال اکتیو بر روی بسته بندی آن درج می گردد.

و ما می توانیم بعد از مشاهده ترکیبات و قیمت صابون زغال اکتیو را از طریق سایت فروشگاه گیاهی یا داروخانه های گیاهی سفارش بدهیم و از تخفیفات سایت برخوردار بشویم و می توانیم صابون مورد نظر خود را از طریق پست تحویل بگیریم.

برای افراد جوانی که جوش در سینه هایشان می روید توصیه می کنیم حتما از صابون زغال اکتیو استفاده نمایند تا در عرض یک هفته جوش های خود را به طور کامل از بین ببرند.

صابون زغال اکتیو حاوی کربن فعال می باشد که منافذ باز پوست را مسدود می نماید و سلول های مرده پوست را ازبین می برد و به رویش سلول های جدید کمک می کند و رشد سلول های سطحی پوست را افزایش می دهد.

صابون زغال اکتیو خاصیت ضد باکتری دارد و در درمان التهاب و قرمزی پوست تاثیر فعالی دارد.

برای افرادی که به طور مادرزادی دارای پوست قرمز و ملتهب می باشند توصیه می کنیم از صابون زغال اکتیو برای کاهش التهاب و قرمزی پوست خود استفاده نمایند.مشخصات صابون زغال اکتیو

صابون زغال برای جای جوش موثر است ؟

صابون زغال برای جای جوش موثر می باشد و به ازبین بردن جوش های سطحی و زیر پوستی کمک می کند.

استفاده مداوم از صابون زغال اکتیو موجب می شود تا پوست شما عاری از وجود هرگونه آکنه و جوش سرسیاه بشود.

یکی از مهمترین ویژگی های صابون زغال اکتیو این است که به از بین بردن چربی های کثیف پوست کمک می نماید و برای انواع پوست موثر می باشد.

و معمولا وضعیت پوست چرب در تابستان با گرما خراب می باشد و حتی ممکن هست منافذ باز پوست بازتر بشود و در این حالت توصیه می کنیم از صابون زغال اکتیو استفاده نمایید.

تا چربی های اضافی پوست صورت خود را از بین ببرید و چربی های غیر اضافی را ریشه کن می کند.

صابون زغال اکتیو نا خالصی های پوست را حفظ می نماید و باعث می شود چربی های پوست کنترل بشود.

صابون زغال اکتیو برای پوست های خشک بسیار مناسب می باشد و موجب حفظ رطوبت پوست می شود و جلوی پوست پوسته شدن ، پوست جلوگیری می نماید.

صابون زغال برای جای جوش موثر است ؟

خرید و قیمت صابون زغال فعال

معمولا قیمت صابون زغال فعال بر روی بسته بندی آن درج می گردد و می توانید بعد از مشاهده قیمت و ترکیبات درج شده روی بسته بندی صابون زغال اخته ، خریداری نمایید و بعد از هماهنگی با مسئول سایت فروشگاه گیاهی یا خود فروشنده کالا را از طریق پست تحویل بگیرید.

برای افرادی که حساسیت فصلی و آلرژی دارند توصیه می کنیم از صابون زغال اکتیو مصرف نمایند تا از خواص فوق العاده این صابون بهره مند بشوند.

استفاده مداوم از صابون زغال اکتیو از پیری زود رس پوست جلوگیری می کند و با مصرف این صابون فوق العاده می توانید پوست شل خود را سفت و محکم نگه دارید.

همچنین استفاده از صابون زغال اکتیو منافذ باز پوست را مسدود می کند و آکنه ها را به طور کامل از بین می برد و می تواند چربی های غیر ضروری و کثیف را ریشه کن کند.

مصریان باستان از زغال برای التهاب زخم و عفونت استفاده می کردند و در کتب اطباء سنتی به خواص زغال اشاره شده است و در تمدن های قدیمی از زغال برای تمیز کردن پوست استفاده می شده است.

خرید و قیمت صابون زغال فعال

By |2021-04-26T05:25:53+00:002nd می, 2021|صابون|0 Comments

Leave A Comment