راه های دسترسی : 09127653729|isonnatti@gmail.com

از کجا سنگ نمک طب سنتی مرغوب و ارزان بخریم

در راستای خرید سنگ نمک طب سنتی مرغوب حاوی خواص بی شمار با ارزان ترین قیمت می توان به مراکز عرضه کننده ای که به صورت اینترنتی فعالیت داشته مراجعه و سفارش خود مطرح نمایید.

روش های درمانی با سنگ نمک در طب سنتی

سنگ نمک از داخل تونل هایی که داخل برخی کوه ها کنده می می شود به دست می آید و برای تولید نمک به کارخانه فرستاده می شود.
سنگ نمک در طب سنتی بسیار مفید تلقی شده و برای آن خواص درمانی بسیاری ذکر شده است.
یکی از مهمترین خواصی که برای سنگ نمک بیان شده پاکسازی هوا و تصفیه آن می باشد.
از این رو سنگ نمک می تواند به سلامت ریه ها کمک نماید و از ابتلا به بیماری های نفسی جلوگیری نمایید.
در گذشته برای بهبود مشکلات تنفسی از استشمام بخار نمک استفاده می نمودند.
وجود سنگ نمک در فضای منزل سبب می شود با جذب آلودگی ها و دود سیگار از آسم و بیماری های آلرژیک پیشگیری شود.
سنگ نمک می تواند در درمان گرفتگی عضلات و رماتیسم های مفصلی کمک نماید که این کار را با تعادل الکترولیت ها در بدن انجام می دهد.

روش های درمانی با سنگ نمک در طب سنتی

خواص مصرف سنگ نمک در طب سنتی و اسلامی

نمک ماده ای است که مردم از گذشته های دور با آن آشنایی داشته و به سبب طعم شور آن مورد استفاده قرار می دادند.
کم کم با توجه به خواص نمک از نظر طب سنتی نمک را با آگاهی بیشتر مصرف کرده و خواص درمانی آن را نیز مورد توجه قرار می دادند.
در طب سنتی نمک و سنگ نمک به عنوان داروی ضد عفونی کننده، از بین برنده کرم معده؛ درمان استفراغ ، نفخ و برخی مشکلات قلبی شناخته شده است.
همچنین درمان اسهال، عفونت های آلرژیک را به وسیله نمک میسر می دانستند.
خواص نمک در طب اسلامی نیز بی شمار است تا جایی که در روایات به خوردن نمک پیش از غذا و بعد از آن سفارش نموده اند که علت آن می تواند هضم بهتر غذا، جلوگیری از مشکلات گوارشی و از بین بردن عفونت و میکروبهای موجود در فضای دهان و دندان باشد.

خواص مصرف سنگ نمک در طب سنتی و اسلامی

کاربردهای گسترده ی سنگ نمک اصل

سنگ نمک اصل که به صورت مستقیم از دل گنبد های نمکی استخراج شده یا از درب کارخانه نمک تهیه می شود کاربرد های بسیار گسترده ای دارد.
اولین و مهمترین استفاده از سنگ نمک به صورت خوراکی می باشد چرا که نمک یکی از مواد لازم برای بسیاری از مکانیسم ها و عملکرد صحیح اندام های بدن می باشد.
از دیگر استفاده سنگ نمک به صورت تزئینی می باشد که از آن به صورت برش خورده زیبا یا چراغ های نمکی در فضای منزل استفاده می شود که جنبه دکوری دارد.
البته این سنگ نمک اثرات مطلوبی بر روی جو اطراف می گذارد ، یعنی انرژی های منفی محیط را گرفته و ساطع کننده انرژی مثبت می باشد.
یکی دیگر از موارد استفاده از سنگ نمک برای خوراک دام می باشد که معمولا تکه ای از سنگ نمک در کنار محل زندگی دام قرار داده می شود و دام در فواصل زمانی آن را لیسیده که برای آن خواص بسیاری از جمله بیشتر گرسنه و تشنه شدن و همچنین جلوگیری از بیماری های گوارشی را دارا می باشد.

کاربردهای گسترده ی سنگ نمک اصل

سنگ نمک خوراکی مرغوب از کجا بخریم؟

سنگ نمکی که در بازار عرضه می شود دارای انواع مختلفی است که از روی رنگ آن ها می توان تشخیص داد که با هم متفاوت بوده و هر کدام دارای مقداربیشتر یک ماده معدنی در ترکیب خود می باشند.
سنگ نمک خوراکی باید مرغوب، سفید و بدون الودگی باشد.
بعد از آشنایی با خواص سنگ نمک این دغدغه پیش می آید که سنگ نمک خوراکی از کجا بخریم ؟
برای خرید سنگ نمک خوراکی باید بسیار دقت کرد که از مراکز معتبر خریداری شود و سنگ نمک های که توسط افراد ناشناس و بدون نام و نشان عرضه می شود ممکن است غیر بهداشتی و تقلبی باشد.
مراکز عرضه کننده سنگ نمک که آن را به صورت مستقیم از کارخانه عرضه می نمایند به صورت مجازی نیز فعالیت می کنند و می توان با در اختیار داشتن اینترنت سنگ نمک اصلی و با کیفیت را سفارش داد.

سنگ نمک خوراکی مرغوب از کجا بخریم؟

مقایسه خواص نمک دریا و نمک معدن در طب سنتی

نمک دریا همان گونه که از اسمش پیداست از تبخیر آب های شور دریایی به دست می آید که با روش های مختلفی مورد استخراج قرار می گیرد.
این نمک تصفیه شده و بعد از جدا کردن الودگی های آن در بسته بندی های خاص به فروش می رسد.
به استفاده از نمک دریا در طب سنتی بسیار سفارش شده است.
خواص نمک دریا در طب سنتی بسیار فراوان است و استفاده از آن به صورت خوراکی و موضعی می باشد.
استفاده از نمک دریا برای پوست و مو بسیار مفید می باشد به طوری که شستشوی مو با نمک سبب ضخیم شدن تار مو، جلوگیری از قارچ پوستی و پر پشتی مو می گردد.
همچنین استفاده از نمک دریا در طب سنتی به  صورت خرواکی سبب پاکسازی روده و دفع سموم از بدن کمک نموده، همچنین یکی از راه های لاغری و کاهش وزن می باشد.
البته نمک های معدنی طبیعی نیز در طب سنتی مفید تلقی شده به شرطی که به روش های شیمیایی تصفیه نشده و ید نیز به آن افزوده نشود.

مقایسه خواص نمک دریا و نمک معدن در طب سنتی

By |2020-10-25T09:35:27-01:0022nd سپتامبر, 2020|نمک|0 Comments

Leave A Comment